reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Mój post nie miał podłoża destrukcyjnego. Napisałam go na otrzezwienie dla co poniektorych. Dla wszystkich zrzedliwych, zgorzknialych, bez wiary... bo tyle w Was pesymizmu, że naprawdę wychodzi bokami.

Jak dolaczylam do tego forum bylo nas "na stale" ok 10 dziewczyn. I z tej grupy tylko 3 nadal walczy. Pozostałe mają wspaniałe dzieci i w planach rodzeństwo.

Na pewno podczytujecie watek kto po in vitro. Zobaczcie jak tam dziewczyny obstawione sa lekami. Ale nikt nic nie robi na własną rękę. Dziewczyny robią betę po kilka razy, co kilka dni. Nikt tam nie wróży z fusów.

Ja podczytuje czasami chociaż mnie nie dotyczy i szczerze nawet jeśli się ram nie udzielam to ostatnimi czasy przyjemniej mi się tam czyta posty niż te tutaj bez wiary i tak jak napisałaś pełne pesymizmu! Pisze do wszystkich dziewuch które tu zostały albo do tych które nas czytają ale się nie ujawniają: wierzcie bo trzeba wierzyć! Pisze to ja, która stara się o dziecko od 2015 roku, ta która na za sobą 3 iui, ta która ma 2 aniołki i nadal walczy bo wie, ze cierpliwość popłaca, ze kiedyś w końcu będę miała swoją upragniona stertę pieluch, płacz w nocy i ciemne worki pod oczami ale będę w pełni szczęśliwa!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
woow pojechałyście ale racja można mieć doła jak się wraca z negatywną bętą ale jest następna szansa że się uda ,i trzeba wierzyć , Ja też tyle przepłakałam a teraz jestem silniejsza i mam nadzieję że w lipcu podejdę do kolejnego iui a jak nie to w następnym miesiącu i tyle . Ale to że piszecie że się komuś udało to jest bardzo potrzebne bo rośnie w nas nadzieja jeszcze większa .
 
Super, trzeba mieć pozytywne podejście i nie dać się zwariować, ja juz odpuscilam psychicznie, wyluzowalam, straciłam nadzieje do iui wykonanego wczoraj i nastawiam się pozytywnie na przyszły miesiac, myślę że teraz trafimy z lekarzem w odpowiedni moment. Poza tym wierze ze kiedyś się dziecka doczekam
 
Super, trzeba mieć pozytywne podejście i nie dać się zwariować, ja juz odpuscilam psychicznie, wyluzowalam, straciłam nadzieje do iui wykonanego wczoraj i nastawiam się pozytywnie na przyszły miesiac, myślę że teraz trafimy z lekarzem w odpowiedni moment. Poza tym wierze ze kiedyś się dziecka doczekam

A czemu tracisz nadzieje? Nic nie jest przesadzone [emoji6]wierz ze może się udało nie wystraszaj kropka [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakoś mi się wydaje, że było za późno, lepiej było zrobić 12 h wcześniej, ale wiem to teraz po fakcie a ktoras z was miała na naturalnym cyklu?
 
reklama
Do góry