reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
cześć Dziewczyny,
Trafiłam tu dlatego że planuje poddać się inseminacji. O dziecko staramy się od września 2015. Jestem po stymulacji clo, stosowałam 6 miesięcy. Z początku nie spinałam się w tym temacie. Uważałam że prędzej czy później na pewno mi się uda, ale czas mija a ja co miesiąc mam
"żałobę". Myślałam że problemem może być prolaktyna, po obciążeniu miałam 10 krony wzrost, (moja siostra miała ten problem a ma już dwójkę dzieci). lekarz przepisała mi bromergon, biorę 3 cykl...i nic. nie wiem w czym leży problem, mój partner ma dobre wyniki więc ze mną jest coś nie tak. Jutro mam badanie hsg, nie spodziewałam że tak daleko to zajdzie i że będę musiała sprawdzać drożność. W ogóle nigdy nie myślałam że mnie spotka coś takiego, że na pewno mi uda jak będę już chciała mieć dziecko. Pamiętam jak jeździłam do szkoły i codziennie mijałam klinikę leczenia niepłodności i myślałam o tych ludziach jakiego maja pecha i że ja tam nigdy nie będę musiała jechać. Jutro będę w tej klinice drugi raz. Przeczytałam Wasze wypowiedzi i nie napawają optymizmem, nie wszystkim się udaje po inseminacji, prawdę mówiąc mało komu, chyba tylko szczęściarom.
Możecie mi powiedzieć jak lekarz zdiagnozował u Was endometriozę? Zaczynam podejrzewać że może i u mnie jest to powodem.
z góry dziękuje za odpowiedź
 
reklama
U mnie endo wyszła podczas laparoskopii jak ją zobaczyli. Nie miałam żadnych objawów. Jak zobaczyłam opis to byłam zaskoczona.
 
Hej :) od jakiegoś czasu czytam to forum i zdecydowałam się napisać o sobie.
O dzidzię staramy się już od kilku lat. Wcześniej chodzilam do normalnego gina ale w listopadzie zdecydowaliśmy się na wizyte w klinice. Wszystkie badania męża sa w normie. U mnie też wszystko w ok. Od 5 do 9 dc bylam stymulowana clo i mam az 4 pecherzyki szok:D wczoraj zastrzyk z ovitrelle a jutro podchodzimy do pierwszej iui. Mamy ogromne nadzieję że się uda.
Wow, a jakiej wielkości? Dziewczyny pisały, że jak miały po 3 to lekarze nie dopuszczał do IUI z powodu ryzyka ciąży mnogiej.
 
Wow, a jakiej wielkości? Dziewczyny pisały, że jak miały po 3 to lekarze nie dopuszczał do IUI z powodu ryzyka ciąży mnogiej.

W piątek miałam jeden 14 a trzy po 13. Jak byłam wczoraj na podglądzie to byłam tak zestresowana że się nie dopytałam. Będę musiała porozmawiać jutro przed iui z lekarzem bo nie wspomiał o ryzyku ciąży mnogiej i przesunięciu iui na kolejny cykl.
 
Hej dziewczyny!!!! Większości z was nie znam ale cały czas podczytuje ten wątek bo tu zaczynałam!!! Teraz przeszłam na wątek Kto po in vitro. Jestem po pierwszej procedurze i dziś robiłam betę .... Wynik 220....

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

Ooo jaaa!! Joko gratuluje!!! Mega się cieszę [emoji16][emoji16] trzymam mocno kciuki i spokojnych 9 miesięcy [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe dziewczyny o trzymam za Was kciuki! Olejcie statystyki na tych nie powinnismy się wzorować. Jednym udaje się po iui innym po ivf ale prędzej czy później wszystkim się uda [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Pisces dzięki za odpowiedź , możesz mi jeszcze powiedzieć czemu dostałaś skierowanie na laparoskopie?
U mnie było tak samo jak u Pices - żadnych objawów. Na laparo lekarz skierował mnie bo czasem pęcherzyki nie pękały i nie miałam owulacji no i jak pod koniec powstał torbiel to była decyzja o operacji. Miałam wypalone ogniska endo w zatoce Douglasa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry