reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Cikulinka jest mi bardzo przykro... miałam wielką nadzieję że sie Tobie udało...... oby w koncu się udało..... co ivf to my też chyba ze 3 lata byśmy musieli zbierać......mam nadzieje ze do tego niw dojdzie i uda Nam sie z pomóca inseminacji.... teraz każdy grosz odkładamy na tj żeby nie na iui następne w razie w.... niestety... cikulinka a przypomnij co u Was przyczyną niepowodzeń??
Z tego co lekarz mówi to słabe nasienie ja teraz jestem w miarę ok
 
reklama
A możecie zerknąć u mnie te morfologie co wyżej napisałam?
Ja to się boję, że pęcherzyki będą ale po niedroznej stronie...
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


MARZEC

31 - jasani - wizyta u lekarza
31 – maluty - testowanie
31 - natalix0 - monitoring cyklu
31 - Bubu19821 - monitoring cyklu

KWIECIEŃ


02/03 – zylwia - testowanie
03 – panierkaa90 - testowanie
04 – froncia – wizyta u lekarza
04 – jolancik – testowanie / beta
05 – angelawwa – monitoring cyklu
10 - cikulinka - monitoring cyklu


CZERWIEC

09-11 – Evelevel – badania szpitalne


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, mogę do Was dołączyć? W sobotę miałam wykonaną pierwszą (mam nadzieję ostatnią) inseminację, od 11/2014 staramy się o dzidzię w czerwcu 2015 zaszłam w ciąże, która zakończyła się w 6 tc, od tamtej pory bezskutecznie się staramy.
 
Cześć dziewczyny, mogę do Was dołączyć? W sobotę miałam wykonaną pierwszą (mam nadzieję ostatnią) inseminację, od 11/2014 staramy się o dzidzię w czerwcu 2015 zaszłam w ciąże, która zakończyła się w 6 tc, od tamtej pory bezskutecznie się staramy.
Hej, witaj w naszym gronie. Co jest u was przyczyną niepowodzeń? IUI na cyklu naturalnym czy stymulowanym? W jakim mieście się leczysz?
 
Cześć dziewczyny, mogę do Was dołączyć? W sobotę miałam wykonaną pierwszą (mam nadzieję ostatnią) inseminację, od 11/2014 staramy się o dzidzię w czerwcu 2015 zaszłam w ciąże, która zakończyła się w 6 tc, od tamtej pory bezskutecznie się staramy.
Hej witaj! W Katowicach w Gynecentrum? Ile masz lat?
My z mezem pierwsze iui robimy okolo 10 kwietnia tyle, ze z dawcy nasienia korzystamy, bo u meza plemnikow brak.
 
reklama
Do góry