reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
To tyle czasu co ja sie staram. Dopiero w kwietniu zaczynam sie przygotowywać do iui badania krwi mam hsg rownież, boje sie ze nic z tego nie bedzie..,
 
reklama
Dziewczyny proszę o radę. Łapie mnie jakieś przeziębienie, od rana leci mi z nosa i czuje, że mam stan podgorączkowy :/ we wtorek minął tydzień jak jestem po iui. I teraz nie wiem, czy w razie ewentualnej ciąży (której na pewno jeszcze żaden test nie wykryje) jakie leki można zażyć w razie przeziębienia, gorączki ??? Albo znacie domowe sposoby oprócz herbaty z cytryną i miodem ;)


39f8egz2yx0jwf3r.png
 
Dziewczyny proszę o radę. Łapie mnie jakieś przeziębienie, od rana leci mi z nosa i czuje, że mam stan podgorączkowy :/ we wtorek minął tydzień jak jestem po iui. I teraz nie wiem, czy w razie ewentualnej ciąży (której na pewno jeszcze żaden test nie wykryje) jakie leki można zażyć w razie przeziębienia, gorączki ??? Albo znacie domowe sposoby oprócz herbaty z cytryną i miodem ;)


39f8egz2yx0jwf3r.png
Myślę że febrisan nie powinien zaszkodzić to tylko paracetamol i wit c [emoji4]
 
Dziewczyny proszę o radę. Łapie mnie jakieś przeziębienie, od rana leci mi z nosa i czuje, że mam stan podgorączkowy :/ we wtorek minął tydzień jak jestem po iui. I teraz nie wiem, czy w razie ewentualnej ciąży (której na pewno jeszcze żaden test nie wykryje) jakie leki można zażyć w razie przeziębienia, gorączki ??? Albo znacie domowe sposoby oprócz herbaty z cytryną i miodem ;)


39f8egz2yx0jwf3r.png
Możesz zażyć apap. Polecam też czosnek.
 
Witam Sikulinda w gronie staraczek :)) ja mam 26lat jestem po drugiej IUI ( zobacxymy czy udanej ;) ) ja mam podwyzszona prolaktyne ale caly czas biore leki wiec jest w normie a poza tym wszystko u nas super ;)
 
Staraczki moje kochane i szczesliwe mamusie .. Dzis baaardzo mnie bolo brzuch na @ :( za bardxo wierzylam i bylam pewna siebir podczas IUI ?;( tak bardzo sie boje jak tam @ przyjdzie... Moj M jux nie wie co ma mi mowic ;(
 
reklama
Do góry