reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Heej!
Cikulinka, zgadzam się z dziewczynami - zrób z porannego moczu. Wynik będzie wiarygodny.

Maluty, witaj! Coś w tych Twoich objawach może być. U mnie przy szczęśliwej IUI śluz był mleczno biały i rzadszy niż normalnie w drugiej połowie cyklu.

Zylwia, Ty miałaś usg kontrolne sprawdzające czy pęcherzyk pękł? Dziś 9 dzień, może to zagnieżdżenie? Kto wie...! :) Cały czas masz ten dyskomfort, czy już minął?

Witam wszystkie nowe dziewczyny!
Ustawiam się w kolejce do przerwania złej passy :)
 
Zuzik nie mialam bo nie moglam pojechac bo nikt nie wie nawet L4 teraz nie bralam... No dluzszy czas sie utrzymywalo a teraz narazie chyba nie czuje... Ale wiesz co mam caly czas zolte uplawy... ? To zle ?
 
Zuzik nie mialam bo nie moglam pojechac bo nikt nie wie nawet L4 teraz nie bralam... No dluzszy czas sie utrzymywalo a teraz narazie chyba nie czuje... Ale wiesz co mam caly czas zolte uplawy... ? To zle ?
Kochana, nie wiem :) Kolor upławów nie jest wyznacznikiem ani ciąży, ani jej braku :) Już niedługo masz do testowania :)
 
no ni tak miałam czekac do rana i postanowiłam ze tak bedzie przeciez to nic nie zmieni..... zylwia zuzik ma racje moze to zagniezdzenie .....oj niech ta noc szybko minie:).......jutro szybko przyjdzie......tzrymam za was wszystkie kciuki:* jesteście kochane:*
 
No jest małpa, to Jolancik do kalendarza wpisz mnie na wizyte monitorujaca na 4.04 :)
Od jutra stymulacja, wiec od dzis trzymajcie mocno kciuki za caly proces :D
Tylko jesli zwykle owu macie w 12dc to mi trafi w niedziele i wtedy caly cykl zmarnowany :(
 
Od jutra stymulacja, wiec od dzis trzymajcie mocno kciuki za caly proces :D
Tylko jesli zwykle owu macie w 12dc to mi trafi w niedziele i wtedy caly cykl zmarnowany :(
Z owulacja nigdy nic nie wiadomo. Poprzednie iui mialam w 15dc i 18dc. Dlatego zdziwienie,ze nagle jestem po owulacji w 14dniu. Bedzie dobrze;)
 
Z owulacja nigdy nic nie wiadomo. Poprzednie iui mialam w 15dc i 18dc. Dlatego zdziwienie,ze nagle jestem po owulacji w 14dniu. Bedzie dobrze;)
Ja to modle sie zeby to niedziela nie byla... zazdroszcze dziewczynom, gdzie lekarze specjalnie w niedziele, a czasem i w swieta przyjezdzaja zeby zrobic iui albo ivf...
 
reklama
No jest małpa, to Jolancik do kalendarza wpisz mnie na wizyte monitorujaca na 4.04 :)
Od jutra stymulacja, wiec od dzis trzymajcie mocno kciuki za caly proces :D
Tylko jesli zwykle owu macie w 12dc to mi trafi w niedziele i wtedy caly cykl zmarnowany :(
Angela daj później znać jak się czujesz po lekach jestem ciekawa, bo jeśli w przyszłym tygodniu okaże się, że przyjdzie do mnie @ to wykupie tabl. Aromek i też zacznę brać. Póki co życzę powodzenia i będę trzymać kciuki :)

39f8egz2yx0jwf3r.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry