reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej, ja brałam Menopur. Nie wiem niestety jak jest z ceną bo ja nie leczę się w Polsce, ale z tego co się orientuję to po refundacji około 200-300 zł chyba. Zawsze mam 2-3 pęcherzyki. Jestem po 4 IUI, która była dopiero w 19 dc. Natomiast 1 IUI, też na Menopurze była w 15 dc. Więc chyba zaczynam się uodparniać na ten lek. U mnie zero skutków ubocznych i ogólnie jestem z nich zadowolona.
A jak z endometrium?
 
reklama
no tak to nazywamy....... głupio mi ale dr. powiedziała ze niepotrzebnie bo to coraz częstszy problem zresztą inni mają w ta drugą strone...........
ale i tak się z tym źle czuje że czasami nawet nie czuje się kobietą ..
Też znam to z autopsji, może dlatego, że sex teraz przy tych staraniach kojarzy nam się nie z przyjemnością a z obowiązkiem.
 
Jutro wielki dzień przedemna. . Ale nie wiem czy testowanie ma jakiś sens.. czuje lekkie bóle w bodbrzuszu..ale jedna z was pisała ze w ciąży dzieje się tak samo.. strasznie się boje ze nic z tego.. :/
 
no tak to nazywamy....... głupio mi ale dr. powiedziała ze niepotrzebnie bo to coraz częstszy problem zresztą inni mają w ta drugą strone...........
ale i tak się z tym źle czuje że czasami nawet nie czuje się kobietą ..
Kochana nie martw się tym... ja przez swoją endometrioze latami czułam tylko ból, po operacji od razu rozpoczęłam leczenie zoladexem przy którym to była ostatnia rzecz o jakiej myślałam. . :/
 
reklama
Kobietki jakie badania krwi przed iui? W sensie o te wirusowe mi chodzi hiv itd? Chcę iść do mojej rodzinnej po skierowanie żeby prywatnie kasy nie tracić.
 
Do góry