reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Już po IUI, trzecie podejście za nami - teraz czekanie. Dzisiaj było przez chwile nieprzyjemnie i boleśnie, podobno "dzieki temu wiemy, ze jesteśmy tam gdzie trzeba". Oby tak było. Pecherzyki jeszcze nie pękły, lekarz stwierdził, ze równo 24h po zastrzyku to idealny moment na inseminacje. Za tydzień mam sprawdzić progesteron żeby mieć pewność, ze była owulacja. Zdziwiło mnie to, bo poprzednio nic nie sprawdzali tylko kazali czekać 14 dni
Życzę powodzenia. Oby tym razem się udało.
 
reklama
dziewczyny po pierwsze wszystkiego najlepszego......
po drugie
pęcherzyki małe bo po 13 mm iui w tym miesiącu nie bedzie bo lekarz wyjeżdża:( a tak się nastawiłam.........mamy próbować naturalnie weekend należy do nas... ale u nas jest z tym problem:( jestem coraz bardziej podłamana...
tzrymam za was wszystkie kciuki......niech nasze życzenia sie spęłnią
 
dziewczyny po pierwsze wszystkiego najlepszego......
po drugie
pęcherzyki małe bo po 13 mm iui w tym miesiącu nie bedzie bo lekarz wyjeżdża:( a tak się nastawiłam.........mamy próbować naturalnie weekend należy do nas... ale u nas jest z tym problem:( jestem coraz bardziej podłamana...
tzrymam za was wszystkie kciuki......niech nasze życzenia sie spęłnią
Nie zalamuj się proszę.... Wiem co czujesz....
 
Ja dzisiaj mam gorszy dzień.... Przez te bóle okresowe lekko straciłam nadzieję na powodzenie mojej pierwszej iui:(
 
dziewczyny po pierwsze wszystkiego najlepszego......
po drugie
pęcherzyki małe bo po 13 mm iui w tym miesiącu nie bedzie bo lekarz wyjeżdża:( a tak się nastawiłam.........mamy próbować naturalnie weekend należy do nas... ale u nas jest z tym problem:( jestem coraz bardziej podłamana...
tzrymam za was wszystkie kciuki......niech nasze życzenia sie spęłnią
Przykro mi :( A to na ile doktor wyjezdza? To ja tez mam sie nie nastawiac na IuI? Dzis dostalam @
 
Przykro mi :( A to na ile doktor wyjezdza? To ja tez mam sie nie nastawiac na IuI? Dzis dostalam @
Ni na dlugo chyba na weekend wiec jakos napewno dasz rade trzymam kciuki żeby się wam udało ...u nas niestety zaczęliśmy próby ale ...szkoda gadać. ...kulminacją sobotę, .i niedziele. ...wiecie już czasami mi się nie chce bo nie nadziei ze sam m dokonczyc kiedyś. ..przepraszam ...ze tak pisze ale ja się staram a tu dupa. ..przepraszam jeśli kogoś urazilam
 
Wiecie co dziewczyny, zła jestem. W poprzednim miesiącu nie miałam iui bo lekarz stwierdził że jest tylko jeden pęcherzyk i mi nie zrobił, w tym miesiącu miałam iui a w następnym to nie wiadomo bo terminy są odległe do lek. A badania za 600 zł ważne tylko 3 miesiące. Masakra jakaś. Dziś zadzwonię i spróbuję zarejestrować się do lek..
 
Ni na dlugo chyba na weekend wiec jakos napewno dasz rade trzymam kciuki żeby się wam udało ...u nas niestety zaczęliśmy próby ale ...szkoda gadać. ...kulminacją sobotę, .i niedziele. ...wiecie już czasami mi się nie chce bo nie nadziei ze sam m dokonczyc kiedyś. ..przepraszam ...ze tak pisze ale ja się staram a tu dupa. ..przepraszam jeśli kogoś urazilam
Spokojnie, mam podobnie...
 
reklama
Bardzo dziękuję [emoji2] choruje na endometrioze. W czerwcu miałam laparoskopie , potem pół roku na zoladexie.
Witaj Panierka u mnie też stwierdzona endometrioza po laparoskopii w listopadzie 2015r. i niskie AMH a u męża słabsze nasienie. W tym miesiącu będę podchodzić trzeci raz do iui tylko czekam teraz na @ i będziemy działać.
Prowadzę też kalendarz - przypomina nam która z nas kiedy co ma. Jak będziesz chciała to daj znać a Cię dopiszę :)
Trzymam kciuki za dzisiejsze testowanie.


39f8egz2yx0jwf3r.png
 
Do góry