reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Cześć dziewczyny
emoji2.png
czy mogę się przyłączyć do waszego forum ?? Jestem po pierwszej inseminacji. @ mam dostać w piątek ale testuje jutro rano.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Masz jakieś objawy, itp.
Masz jakieś objawy? Iui miałaś robione na peknietym pecherzyku?
 
Masz jakieś objawy, itp.

Masz jakieś objawy? Iui miałaś robione na peknietym pecherzyku?
Heh.. objawów w zasadzie brak [emoji53] czasem jedynie boli mnie dół brzucha jak na @.. dziwne jest tylko to ze zawsze przed @ bolały mnie piersi a teraz kompletnie nic.. głowie się czy to dobry znak czy raczej złudne nadzieje..
IUI miałam na nie peknietym pecherzyku , cykl naturalny.
 
Heh.. objawów w zasadzie brak [emoji53] czasem jedynie boli mnie dół brzucha jak na @.. dziwne jest tylko to ze zawsze przed @ bolały mnie piersi a teraz kompletnie nic.. głowie się czy to dobry znak czy raczej złudne nadzieje..
IUI miałam na nie peknietym pecherzyku , cykl naturalny.
Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie:biggrin2:
 
reklama
Już po IUI, trzecie podejście za nami - teraz czekanie. Dzisiaj było przez chwile nieprzyjemnie i boleśnie, podobno "dzieki temu wiemy, ze jesteśmy tam gdzie trzeba". Oby tak było. Pecherzyki jeszcze nie pękły, lekarz stwierdził, ze równo 24h po zastrzyku to idealny moment na inseminacje. Za tydzień mam sprawdzić progesteron żeby mieć pewność, ze była owulacja. Zdziwiło mnie to, bo poprzednio nic nie sprawdzali tylko kazali czekać 14 dni
 
Do góry