reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Jest ok Dziewczyny, tylko teraz musze szybko dostac okres zeby sie wyrobic z IUI przed polowa stycznia bo mam delegacje z pracy.

Anett, kurcze no szkoda. Startujesz z kolejna IUI?
A kiedy powinnas dostac okresu?
Startuje wypada mi iui 30 grudnia tylko wczesniej ginek chciala mi zrobic droznosc dzis sie bede probowala z nia umowic na droznosc przed iui
 
reklama
A nie myślałas żeby sobie zbadać progesteron na własną rękę?
Badalam kilka razy ale tylko w szczytowym dniu, 7dpo. I byl zawsze bardzo wysoki. Dopiero teraz jeden lekarz mi zasugerowal ze moze i mam wysoki tego dnia ale, tak jak normalnie powinien do @ utrzymywac sie wysoko i w dzien @ radykalnie spasc, to u mnie byc moze za wczesnie powolutku zaczyna opadac jeszcze przed @ i stad te plamienia. Zeby to dokladnie zbadac musialabym codziennie od 7dpo badac ale jeszcze tego nie zrobilam bo akurat w zeszlym mscu Utrogestan pomogl. Jesli permanentnie pomoze to znaczy ze to to.




Mika Anett cholera jasna!! :( Tak mi przykro :(
Anett dostalas okres mimo brania Dupka?
Cos moje zyczenia Swiateczne i modlitwy nie dzialaja... Nikt ich nigdy nie slucha....


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
no wlasnie ja dupka nie dostalam, kurde wlasnie obawiam sie ze to biochemiczna. to mozna sprawdzic prawda? test powinienwyjsc pozytywny jezeli to biochem, nie?bo beta powinna sie utrzymywac przez kilka dni. tak czytalam. udalo mi sie zapisac do mojej gin na ten piatek.
 
reklama
A kiedy powinnas dostac okresu?
Startuje wypada mi iui 30 grudnia tylko wczesniej ginek chciala mi zrobic droznosc dzis sie bede probowala z nia umowic na droznosc przed iui

Anett, ja mam cycle 29-31 dni, z dniem okresu zalezy jak owulacja byla, normalnie dostaje 12 dni po owulacji. A nie wiem jak mam teraz liczyc dzien owulacji i pewnie i tak jest wszysko poplatane po stymulacji i zastrzyku na pekniecie. Mam nadzieje dostac okres najpozniej w piatek :D
Dobrze ze idziesz do gina w piatek, moze to jakos wytlumaczy.
 
Do góry