reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
kurdę zdominowałam dziś wątek:) ale dziekuje Dziewczyny za takie zainteresowanie i wsparcie.
W pt rano lece do gin to powie co i jak ustalimy kiedy droznosc i moze juz 30 go kolejna iui.
W miedzyczasie biorę się za sibie, zdrowe zywienie i ćwiczenia i będzie dobrze!
Trzymam kciuki za Was wszystkie i czekam z niecierpliwoscia na wyniki testowania jutro i pojutrze :)
 
kurdę zdominowałam dziś wątek:) ale dziekuje Dziewczyny za takie zainteresowanie i wsparcie.
W pt rano lece do gin to powie co i jak ustalimy kiedy droznosc i moze juz 30 go kolejna iui.
W miedzyczasie biorę się za sibie, zdrowe zywienie i ćwiczenia i będzie dobrze!
Trzymam kciuki za Was wszystkie i czekam z niecierpliwoscia na wyniki testowania jutro i pojutrze :)
Życzę powodzenia i czekam na wiadomosci w piatek co Ci gin powie[emoji4] Moja koleżanka nie miała plamienia implantacyjnego tylko wlasnie krawienie i tez myślała ze dostała normalny okres a tu dwa tygodnie później jej rosół nie smakował[emoji6] a dzisiaj jej okres ma 9 miesięcy [emoji2]
A mi dzisiaj po glowie chodzi cały czas myśl że kolejny raz sie nie udało...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, współczuję tym, którym w tym miesiącu się nie udało. Z resztę trzymam kciuki. Powiem Wam, że po odpuszczeniu sobie w tym miesiącu czuje się psychicznie i fizycznie bardzo dobrze. Laparo mam w marcu więc teraz luzik. Któraś z Was pisała o diecie dr. Ewy Dąbrowskiej. Ja wytrzymałam tydzień. Nie było tak źle. Mam nadzieję, ze chociaż trochę toksyn po tych wszystkich tabletkach się wyplukalo. Dodatkowo zaczęłam ćwiczyć bo od stycznia nic nie robiłam, bałam się że wysyłek może zaszkodzić zejściu w ciążę. I piję zioła, po 20 dniach a widzę efekty, ładna cera i ładniejsze włosy. Czas dla siebie. A nie tylko koncentracja na poczęciu. I sex lepszy bo nie wymuszony :). Nasz drugi lekarz powiedział, że Profertil nie ma potwierdzonej skuteczności. Jednym się poprawia innym nie. Mojemu Wężowi minimalnie po 3 miesiącach stosowania się niektóre parametry podniosły. Ale ruchliwość i prawidłowa budowa nie drgnęły.
 
Dziewczyny wiem już wszystko. poszłam dziś na to spotkanie grupowe z psychologiem i spotkałam moja gin, zagadałam i miedzy kobietkami mnie obejrzała. Zatem wychodowałam 4 cm torbiel.prawdopodobnie przez ovi ktore dostalam. no i to jest okres. mam rozjazd hormonalny. co dalej? 30 go mam wizyte i jezeli torbiel sie wchłonie to zaczynamy z iui. ale jest prawdopodobnienstwo ze sie nie wchlonie jeszcze.
 
Hej dziewczyny, współczuję tym, którym w tym miesiącu się nie udało. Z resztę trzymam kciuki. Powiem Wam, że po odpuszczeniu sobie w tym miesiącu czuje się psychicznie i fizycznie bardzo dobrze. Laparo mam w marcu więc teraz luzik. Któraś z Was pisała o diecie dr. Ewy Dąbrowskiej. Ja wytrzymałam tydzień. Nie było tak źle. Mam nadzieję, ze chociaż trochę toksyn po tych wszystkich tabletkach się wyplukalo. Dodatkowo zaczęłam ćwiczyć bo od stycznia nic nie robiłam, bałam się że wysyłek może zaszkodzić zejściu w ciążę. I piję zioła, po 20 dniach a widzę efekty, ładna cera i ładniejsze włosy. Czas dla siebie. A nie tylko koncentracja na poczęciu. I sex lepszy bo nie wymuszony :). Nasz drugi lekarz powiedział, że Profertil nie ma potwierdzonej skuteczności. Jednym się poprawia innym nie. Mojemu Wężowi minimalnie po 3 miesiącach stosowania się niektóre parametry podniosły. Ale ruchliwość i prawidłowa budowa nie drgnęły.
Pisces ja pisałam o diecie ewy dabrowskiej ponoc duzo Dziewczyn przed in vitro mają ja zalecaną.
Ja robilam ja pierwszy raz kilka lat temu i wlosy i skora super i schudlam i duzo enegrii mialam wytrzymalam 2 tyg.
Ja teraz też oddech i też cwiczenia i moze nie dieta dabrowskiej ale cukier odraniczę i wiecej warzyw i kasz.
Mi sie zmienił pot ostatnio i moze to byc wynik zwiekszonej ilosci cukru ktora faktycznie zaczelam spozywac w nadmiarze.
Więc ja też czas dla siebie :)
 
reklama
Dziewczyny wiem już wszystko. poszłam dziś na to spotkanie grupowe z psychologiem i spotkałam moja gin, zagadałam i miedzy kobietkami mnie obejrzała. Zatem wychodowałam 4 cm torbiel.prawdopodobnie przez ovi ktore dostalam. no i to jest okres. mam rozjazd hormonalny. co dalej? 30 go mam wizyte i jezeli torbiel sie wchłonie to zaczynamy z iui. ale jest prawdopodobnienstwo ze sie nie wchlonie jeszcze.
:( to teraz oby się wchłonęło. Trzymaj się!

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry