reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja nie glosowalam bo mieszkam za granica i akurat nie bylam w Polsce. Ale glosowalabym za Korwinem jakbym mogla :) Natomiast cieszylam sie ze Kukiz zdobyl takie poparcie, wydawalo mi sie ze jakas rewolucje wprowadzi ale widze ze on jest tylko pionkiem i teraz sie okazuje glupim pionkiem.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nowe dziewczyny!

Kath - nie przejmuj się, bo nie możesz się teraz denerwować. Powtarzaj to sobie jak mantrę. ;-)

Madzia - słyszałam wczoraj w radiu jak jechałam z pracy, Klawiter się wypowiadał że wycofali podpisy bez jego wiedzy czy jakoś tak. Mam nadzieję że temat już nie powróci.
 
Stacy, no tak zrobili. ja mam nadzieję, że pomimo tego co dzieje się teraz w polskim sejmie to są tam ludzie, którzy czuwają i będą pilnować żeby gdzieś tego nie przemycili.

teraz czytam że ZNP zapowiedział na poniedziałek protest nauczycieli przeciw reformie edukacji. ale narobili...
 
Cikulinka powodzenia i cierpliwości to raz. Dwa: oj przestań, egoistą czasem trzeba być w końcu:p
Ja się witam przelotem. Jutro w ramach moich ostatnich wyjściowych podrygów (w góry niestety nieprędko, do stajni tylko popatrzeć i pogłaskać:/) idziem na wesele. Wydawało się to dobrym pomysłem. Im dłużej jednak patrzę w lustro tym bardziej się martwię, że zajmę dwa krzesełka naraz. Podziw dla kobiet, które nawet z piłką plażową wygladaą genialnie. Ja co bym nie włożyła wyglądam jak orangutan :D
 
reklama
Czesc dziewczyny...a u mnie fizycznie kiepsko bo jestem w fazie pomiedzy zdrowiem a choroba...czuje sie dziwnie niewyraznie a psychicznie srednio tez. Moja tesciowa o ciazy pogratulowala mi smsem...przez 1.5 miesiaca nawet nie zadzwonila jak sie czuje. Zadzwonila dzis i powiedziala ze odwiedza mnie w niedziele ze szwagierka...na mysl o tej niedzieli serce mi strasznie wali...
Kath, jesteśmy z Tobą. A co do smsa... Brak taktu i tyle.
 
Do góry