reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Aniko mam nadzieję, że ludzie się otrząsną, zwłaszcza młodzi. bo na razie pozwalamy aby decydowały o nas kobiety po menopauzie i samotny facet...
 
reklama
Madzia - czytałam ten artykuł wczoraj, śledzę całymi dniami to co się dzieje. Przecież to jest tragedia. :-( najgorsze jest to że dziś Ci co są przeciwni w Sejmie, swoje rodziny będą wysyłać za granice. Ich stać, nawet na 50 kursów, a co mają powiedzieć pary które zaciagaja kredyt na jeden jedyny raz. Brak mi słów. :-(

Nou - trzymaj się kochana :-)

Kredko - jak po wakacjach?
 
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

WRZESIEŃ

Jeszcze tylko 1 dzień do spotkania Aniki z Polą

25 - Anika - przywitanie z Polą
26 - omatko - wizyta u gina

PAŹDZIERNIK

01 - bertha - test ciążowy
03 - omatko - wizyta u gina
04 - bertha - przewidywany termin @
05 - kath - wizyta kontrolna ciążowa
12 - omatko - wizyta u gina

LISTOPAD
GRUDZIEŃ
 
Ogladam tvn o bad prenatalnych...ze jak wejdzie ta ustawa o aborcji to jak w czasie badan prenatalnych wyjdzie jakas wada to zaden lekarz nie podejmie sie operacji bo w razie ewentualnego zgonu grozi mu 2 lata wiezenia. To jest masakra jakas.Ogolnie to nie wiem co bedzie dalej z kobietami w ciazy ale bardzo sieboje...
 
Dziewczyny :)

Ja tu nie po to by monolog wyglaszac:D
Bardziej żeby napisać, że co jakiś czas wpadam i poczytuje po parę stron. Także pi razy drzwi wiem co się dzieje u Was:)

Kath, przesyłka do Ciebie niestety wyjdzie dziś, bo okazało się ze zamknęli mi agencje pod domem i musze lecieć na poczte, która jest trochę dalej - wczoraj już nie ogarnęłam, przepraszam.

Anikooooooo !
Tys tu teraz najważniejsza!
Ty i Twoja Pola:) Trzymam mocno za Was kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem, bez nerwów, abyście mogli we trójkę cieszyć się sobą, zdrowiem i przepięknymi wzruszajacymi momentami które są przed Wami.
Jesteście pięknym dowodem na to, że warto walczyć, Wasz happy end juz jutro ! Chyba sobie porycze ze szczęścia :)

Kath Ty niedowiarku nasz pesymistyczny- tak Cię zapamiętałam na początku. Zobacz ile siły w Tobie drzemie! Szok! Jak Ty walczysz! Gratuluje i wiem ze będzie wszystko dobrze:)

Magda, ciazowko :) kiedy Twoje dziecię opuszcza brzuszek?
Musze sobie w głowie zakodowac!:) ciepło o Was mysle:)

No nie dam rady teraz napisać do każdej z Was choćbym chciała.

Vadera gdzie planujesz rodzic? W którym szpitalu?


Kredeczko jak u Was zdrówko? Czytałam co się stało... jest lepiej?

Jeny wpadnę do Was po południu, bo wczoraj zajeto mi komputer, a z telefonu pisze się rok.

Pędzimy z Sarna zaraz pływać.
Smaramy i kaszlemy, ale może inhalacje solankowe nas postawią na nogi. Oby!

Do pozniej Kochane:)

A co do tej ustawy. ...
Myślicie że strzela sobie tak w kolano? Boje się owszem bo to chorzy ludzie, ale czy aż tak ? Co za świat..
Planuje druga ciaze. Będę zaczynać od zera, bo nie mam mrozakow. Strach się bać. ..



Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Niebajko!
Szczerze mówiąc to nie wiem jeszcze... Każdy szpital coś. Jest mozliwość, że zdecyduję jak zacznę rodzić:p
Na dzień dzisiejszy wacham się między Brochowem i Klinikami a jak ognia unikać będę Borowskiej. Chociaż to takie odczucia mi zostały po głupim czytaniu komentarzy o szpitalach zamiast przeczytać tylko stopnie R danych jednostek:/
 
Niebajko nie przejmuj sie ta przesylka...jestem ci o tak bardzo wdzieczna za pomoc...
Dla mojej kropeczki staram się walczyc i przezwyciezac kazde niepowodzenie...dostalam nakaz lezenia od lekarza...nudzi mi sie ale jakos musze dac rade...no i z utesknieniem czekam jak za 2 miesiace wroci moj M...
Zdowka zycze Sarence i zeby te inhalacje wam pomogly...milego plywania...
 
reklama
Niebajko bywaj czesciej i ucaluj sarenke:-*

Aniko moje mysli z Toba i Polusia:-) czekam z niecierpliwoscia na info od Was:-* :-* :-*

A ja dzisiaj kupilam folik w aptece:-) bo stwierdzilam ze jak mamy przyspieszyc to od jutra koniec suplementowej przerwy i wracam do codziennej porcji pilek:-) i takie dziwne uczucie mnie ogarnelo ze za jak wszystko pojdzie wg planu to w styczniu przylatujemy na pierwsza wizyte:-)
 
Do góry