reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Aniko czekam z niecierpliwoscia na wiesci od Ciebie:-* trzymam mocno kciuki. Pomacham do Was wszystkich za chwile bo wlasnie wylatujemy.

Kamisiu nie moge przestac o Was myslec. Tak bardzo sie ciesze:-)
 
reklama
Witaj Niebajko!
Szczerze mówiąc to nie wiem jeszcze... Każdy szpital coś. Jest mozliwość, że zdecyduję jak zacznę rodzić:p
Na dzień dzisiejszy wacham się między Brochowem i Klinikami a jak ognia unikać będę Borowskiej. Chociaż to takie odczucia mi zostały po głupim czytaniu komentarzy o szpitalach zamiast przeczytać tylko stopnie R danych jednostek:/

Vadera, a jakiego gina polecasz we Wro?
 
Vadera, a jakiego gina polecasz we Wro?


Bertha szczerze nie wiem. Ja pozostałam przy swoim z kliniki. 10 razy się przymierzalam do zmiany bo drogo, bo coś tam, nawściekałam się ale suma summarum póki co nie żałuję, że jednak zostałam. Moje znajome korzystają z Tomasza Michalika, ale zaczęły już będąc w ciąży. Mogę za to odradzić z pełną odpowiedzialnością Arkadiusza Szpyrko. Kobiety go uwielbiają (ja też jeszcze niedawno). Jako lekarz/ginekolog codzienny do rany przyłóż. Jako lekarz do problemów z bezdzietnością : Broń Cię Panie Boże. I to jest obecnie moje zdanie oraz dwóch endokrynologów i mojego lekarza prowadzącego (choć żadne z nich nazwiska jego nie poznało).
 
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

WRZESIEŃ

DZISIAJ ANIKA PIERWSZY RAZ ZOBACZY I PRZYTULI SWOJĄ POLĘ!

26 - omatko - wizyta u gina

PAŹDZIERNIK

01 - bertha - test ciążowy
03 - omatko - wizyta u gina
04 - bertha - przewidywany termin @
05 - kath - wizyta kontrolna ciążowa
12 - omatko - wizyta u gina

LISTOPAD
GRUDZIEŃ
 
Kochane, dzisiaj wszystkie myślimy ciepło o Anice i Poli ;)

P.S mam pytanie, bo potrzebuję burzy mózgów ;) Od środy (20dc) plamiłam - niewiele. Dziś ewidentnie przyszła @. Jak liczyć cykl? Dziś pierwszy dzień czy w środę?
 
reklama
Do góry