reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Progesteron mi znow spadl...
Beta z 4 tys na 9 tys...to dobrze?
APTT min 26 a ja mam 23...co to znaczy?

Kath z tego co pamiętam progesteron może w ciągu jednego dnia mieć różne stężenia we krwi ponieważ jest wyrzucany dawkami. Może trafiłaś na chwile między wyrzutami i dlatego jest niższy. To wcale nie znaczy ze po godzinie wynik nie byl by inny


Beti ;(
 
reklama
Beti: bardzo mi przykro, chyba kazda zna to uczucie, tule i przesylam fluidki :*

Kath super ze beta rosnie, nic nie podpowiem bo kompletnie sie nje znam :p

Bylam u. Lekarki po duphaston, 2x1 mam brac :) wizyta na 3.10, ale ppjde wczesniej do mojego gina od ciazy prywatnie :d
Jutro rano jae jeszcE raz na kreq
 
Czy jest jeszcze sens podchodzić do kolejnego clio, skoro zarodki są gorszej klasy niż te które mi teraz podali......?
Nie chce mi się żyć! !!!!!
[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co znaczy ten APTT?

Wydaje.mi się ze to czas krzepnięcia krwi, ale nie jestem pewna


Beti!!! Co za pytanie?! Oczywiście, że jest sens!
Anika kiedyś pisała ze w pierwszym transferze trudniej o odpowiedni moment . Być może tak było w Twoim przypadku i kolejnym razem pójdzie jak po maśle. Nie załamuj się, reszta mrozaczkow czeka.
 
Beti przykro mi:/ jest sens crio, na wątku in vitro dziewczyna miała ciążę z zarodka klasy D.
Beti dziś posmutaj a od jutra przygotowania do crio, wiesz ile bym dała za mrozaki :( Ty je masz więc wykorzystaj szanse.

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wydaje.mi się ze to czas krzepnięcia krwi, ale nie jestem pewna


Beti!!! Co za pytanie?! Oczywiście, że jest sens!
Anika kiedyś pisała ze w pierwszym transferze trudniej o odpowiedni moment . Być może tak było w Twoim przypadku i kolejnym razem pójdzie jak po maśle. Nie załamuj się, reszta mrozaczkow czeka.
Wiem ale co oznacza ze jest za niski...
 
Progesteron mi znow spadl...
Beta z 4 tys na 9 tys...to dobrze?
APTT min 26 a ja mam 23...co to znaczy?

Kath, beta rośnie, więc bardzo dobrze!:) Mnie nie kazali badać prg, bo on tak jak dziewczyny piszą, wyrzucany jest pulsacyjnie i może się okazać, że godzinę później czy wcześniej miał całkiem inną wartość.
Co do aptt, to jest to wskaźnik krzepliwosci krwi - Ty masz poniżej norm (ja też), co oznacza, że masz gęstą krew i raczej nadkrzepliwość, co nie jest fajne, bo włąsnie stąd mogą (ale nie muszą!) być skłonności do zakrzepów i plamień. Bierzesz acard?

Czy jest jeszcze sens podchodzić do kolejnego clio, skoro zarodki są gorszej klasy niż te które mi teraz podali......?
Nie chce mi się żyć! !!!!!
[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom

Beti kochana:( bardzo mi przykro, że się nie powiodło, ale bardzo Cię proszę, byś potraktowała to jako "pierwsze koty". a klasą zarodków, to Ty się absolutnie nie przejmuj! statystyki swoje, życie swoje! moj zarodek 4aa nie chciał z nami zostać, a 3cc (!!!) za moment się urodzi - tyle odnośnie "lepszych" kropków.
porażka boli, tym bardziej, jak się tyle człowiek stara i niesie na swych ramionach taki bagaż doświadczeń - ale nie odpuszczaj! dzisiaj sobie popłacz, a jutro głowa do góry, pierś do przodu. czekaj na @, od 2dc większe dawki estradiolu dla endo, wino, orzechy, olej lniany i działaj! masz zarodki - nie chcesz ich przecież zostawić na zimowisku - u Ciebie bedzie im lepiej :**
ściskam Cię mocno!
 
reklama
Beti aż mnie serce zakłuło, jest mi bardzo przykro. oczywiście, że jest sens podchodzić do crio. ja w grudniu miałam podane dwa mega super książkowe zarodki. ten który teraz bryka we mnie jest jednym z dwóch podanych o wiele słabszych.
bardzo mocno cię przytulam:)
 
Do góry