reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Tak mialam usg na IP...pecherzyk byl...a z badan nic nie sprawdzali...z 10min blagalam zeby mi zrobili bete i progesteron...mowilam ze nawet zaplace to nie chcieli sie zgodzic na progesteron bo po co...we wtorek znow musze powtorzyc bete i progesteron.biore juz 2 razy prolutex 6 tabl luteiny dopochwowo i teraz dolizyli 3 duphastony. to w takim razie jak bede na krwi we wtorek prywatnie to sugerujesz ze mam sobie zrobic krzepliwosc? A co dokladnie jakby mnie w labo spytali...
 
Kath: koniecznie powalcz z bólami brzucha. Niedogodność i stres Twój to tak samo malcha. Brązowe plamienia sa bardzo często normą. Jeśli jednak Cię niepokoją to olej klinikę i jedź na IP.
 
reklama
aniko ale ja teraz dużo myślę o Was. jesteście już tak blisko spotkania. aż ciarki mam:-) :)

kath &&& żeby wszystko było dobrze. walcz z bólami brzucha, leż i oddychaj głęboko.
ja zauważyłam u siebie, że kiedy mnie zaczyna boleć brzuch to jakby przestaję oddychać. wtedy kładę i się i koncentruję się tylko na oddechu. bardzo mi to pomaga

omatkoitrojko &&& no to czekamy:)


udanego dnia dla wszytskich:-D
 
Do góry