reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
O raju! Powiem Ci podziw. Podejrzewam, że kochasz swoją pracę, ale i tak mega podziw za cierpliwość i wytrzymałość. Zwlaszcza w obecnych czasach.
 
Marzen, ja tam Cię rozumiem w kwestii lubienia tego zawodu ;) :*

KAth, a Ty bierzesz jakies leki na rozrzedzenie krwi? Beta rosnie bardzo ładnie!

Beti, jak się czujesz?

uściski dla wszytskich - my w dwupaku ;)
 
No i według mojej apki jutro mam dostać okres, wiec może wszytko samo się wyjaśni, tylko tez nie wiem czy przez leki się nie przesunie [emoji27]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marzen, ja tam Cię rozumiem w kwestii lubienia tego zawodu ;) :*

KAth, a Ty bierzesz jakies leki na rozrzedzenie krwi? Beta rosnie bardzo ładnie!

Beti, jak się czujesz?

uściski dla wszytskich - my w dwupaku ;)
Aniko biore akard ale nie wiem czy to na rozrzedzenie krwi...teraz brzuch mnie boli...nie leci mi krew tylko duzo brazowego...takiego brzydkiego czegos...
 
reklama
Aniko biore akard ale nie wiem czy to na rozrzedzenie krwi...teraz brzuch mnie boli...nie leci mi krew tylko duzo brazowego...takiego brzydkiego czegos...
Tak,acard jest na rozrzedzenie. Badali Ci krzepliwosc krwi? Bietzesz duzo progesteronu, ktory zageszcza krew i stad moga sie brac krwiaki. Lekarz zrobil usg?co powiedział? Zauwazyl cos?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry