reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej dziewczyny... u mnie kiepsko... :( planu w zasadzie nie ma... mój M nie widzi sensu dalszego starania bo skoro do teraz się nie udało to znaczy, że coś musi być na rzeczy innego... że z jakiegoś powodu nie dochodzi do zapłodnienia... w każdym razie nie wiem sama już co robić i co jeszcze mogłabym zrobić żeby się udało. Jak przyjdzie @ to wezmę znów clo (na szczęście zostały mi leki) i pójdę na monitoring i chyba spróbujemy ostatni raz, o kasę poproszę w pracy żeby mi wypłacili za nadgodziny, które mi wiszą i jakoś się uda może związać koniec z końcem... a jeśli nie uda się ta trzecia iui to nie wiem co dalej, nie mam planu i chyba nie będę go mieć niestety bo widzę, że mój M to już zaczął odpuszczać i nie sądzę by chciał brnąć dalej... on uważa, że im dłużej to trwa tym nasze życie umiera i oddalamy się od siebie... :( więc pewnie będę zmuszona zaakceptować fakt, iż nie będę mieć dzieci... :( jak o tym pomyśle to mi się rzygać chce.... ;( dziewczyny pisałyście, że brałyście koenzym Q10 o ile dobrze pamiętam, mogłybyście mi powiedzieć jakiej marki/producenta? Przed tą iui chce się jeszcze lepiej przygotować....
 
Nou ja potraktowalam trzecia iui jako poczatek:-) wiec Wy nie mozecie myslec ze to koniec staran!!!
Moze zamiast kolejnej iui teraz wydajcie kase na dodatkowe badania i diagnostyke? Ja teraz wiem z wlasnego przykladu ze chcialam na juz byc w ciazy a glupi lekarz zamiast mnie prowadzic jak trzeba to doil kase a ze ja nieobeznana wtedy to tak sie dalam... gdybym teraz zaczynala przygode z iui to pierwsze co to bym dokladna diagnostyke zrobila.

Poza tym moze potrzdbujecue kilku miesiecy przerwy? Ja Ci powiem ze w momencie jak odpuscilam temat iui to jakos wszystko zaczelo sie ukladac:-) nie chce zapeszac ale czuje ze odżywam:-) i mimo ze czas mnie goni bo 34 w tym roku to patrze na to z innej perspektywy ze do 40+ to jeszcze zdaze:-) czasy sie zmienily i teraz na dziecko nigdy za pozno;-)
 
Witam się dziś 13 dzień po iui beta 0,115mIU/ml więc przyszło mi się z wami pożegnać,nie mam już ani siły ani innych opcji.
Każdej z was życzę dużo szczęścia i uśmiechu mimo że ja już nigdy w życiu go nie odzyskam :(
Serdecznie was pozdrawiam :) PA

P.S Nie poddawajcie się walczcie!!!!
 
Beti bardzo mi przykro :(
dlaczego się poddajesz? która to była iui?


Dziś byłam na podglądzie, urosły mi 2 jajka po jednym w każdym jajniku, oba 18 mm, endo 6,2 to u mnie wcale nie tak żle.. we wtorek popołudniu mam iui.. może tym razem się uda?

i jeszcze tak sobie myślę, że na 5 naszych majowych iui (Kath, Lazu, Nou, Beti i ja) jednak jedna się udała, więc to 20% skuteczności.. to mnie pociesza...
 
reklama
Do góry