reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Witam,
odebrałam wyniki z soboty : beta 67
dzisiaj powtórzone 168 mIU/ml

wspaniałe wiadomości, rośnijcie w siłę :-)

ewikewik, jestem mega zaskoczona tym co piszesz. ja z Invictą Wrocław współpracuję od września zeszłego roku. miałam do czynienia ze wszystkimi lekarzami i pielęgniarkami. nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją, nigdy nikt mnie źle nie potraktował. na ostatniej wizycie byłam świeżo po prenatalnych i lekarz stwierdził że nie będzie robił usg, które wcześniej opłaciłam zwrot kasy miałam na drugi dzień na koncie. naciągana też nigdy się nie poczułam. za konsultacje tel wyników nie płaciłam ani grosza.
jednak muszę przyznać, że kiedy byłam tam w zeszłym tygodniu to to co się tam działo to był meksyk. z rozmowy z pielęgniarką dowiedziałam się, że to wszystko związane jest z końcem programu rządowego. wiele par chce zdążyć przed końcem czerwca.

kredko ja myślę że ceny ivf się nie zmienią. wcześniej bylam w innej klinice która nie prowadziła programu MZ i ceny były takie jak w Inviccie. też nie mogą szaleć, bo drogo jest, a jeszcze drożej to kto to wydoli


udanego dnia :-)
 
Nou, tylko beta prawdę mówi! W żadne sikacze nie wierz! U mnie przy becie ponad 300 wyszedł taki bladzioch, że aż się załapałam!

Tylko beta:)

Powtarzasz.jeszcze?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuzik, to musi być rewelacyjne tak obserwować swojego Malucha;) śmiech kontrolowany super! Duże chrzciny planujecie? Cieszę się, ze noce spokojne i w ogole widac, ze dobrze jestescie zorganizowani:) tak trzymac:)
Ja mam wizytę 1.06 i to będą polowkowe (w 22 tygodniu). Będziemy mieć Pole, imię wybrane już dawno:) czuję się dobrze, Mała sie rusza, ma dni większej i mniejszej aktywności. Wyniki badań wzorcowe, haha lepsze niż pzred ciąża;)

Magda, czekam na relację z wizyty:) kciuki za dobre wieści!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Aniko, chrzciny na 28 osób, kameralnie :) Cieszę się, że wyniki masz wzorowe, niech się utrzymają do szczęśliwego rozwiązania. U mnie pogorszyły się pod koniec, doszła infekcja dróg moczowych od ucisku na nerkę i przez to mieliśmy wydłużony pobyt w szpitalu po porodzie.
 
reklama
Beti, a jak Ty się czujesz? kiedy betujesz?

Lumio, zaglądasz tu jeszcze?

Zuzik, no nie takie małe te chrzciny:) cudownego dnia!

Magda, macie sie dobrze?:)
 
Do góry