reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Lazurytka gratuluje:-)

Ewik czyli to nie tylko moje odczucie ze invicta gdansk a invicta wroclaw to dwie zupelnie inne bajki..
 
reklama
Lazurytka gratuluję.
A ja właśnie zmieniam klinikę ze względu na wieczne problemy formalne. Zapłaciłam za konsultacje telefoniczną wyniku posiewu, sprawa pilna i zorientowałam się, że w Invikcie Wrocław pomylili wyniki na stronie i przez kilka godzin wydzwaniałam, żeby przygotowali lekarce do konsultacji właściwy wynik a miałam info z labu z Wrocławia, że dostarczyli go do nich w formie papierowej. Lekarka dzwoni i opowiada mi o wyniku sprzed 3 tygodni. Mówię jaka jest sytuacja a ona wściekła, bo dla niej wiążący jest wynik który widzi. Tłumaczę dalej, że jest pomyłka na stronie. Załatwiłam - ja! - skan wyniku z labu i im przesłałam, to lekarka obrażona, z fochem, że mam pretensje o błąd, czego ja od niej chcę. Przy czym już raz nas odesłała z kwitkiem z HSG bo jej się wynik nie podobał. Wcześniej płaciłam 150 zł za telefoniczną konsultację wyniku innemu lekarzowi, zadzwonił, żeby powiedzieć, że nie ma wglądu na stronę, problemy z netem a ja pilnie czekałam na receptę, którą dopiero po tygodniu! wysłali i to tylko po moich telefonach bo w sumie to im się zapomniało. I takich sytuacji w tej placówce miałam kilka i w ten sposób można wyjaśnić dlaczego od 5 miesięcy nie udaje mi się podejść do HSG. W Invikcie Wrocław wszyscy mają czas, są zrelaksowani, zero presji, odpowiedzialności a to wszystko na mój koszt. Mam dosyć. Szczerze odradzam tą placówkę. W Gdańsku było ok wiec to ewidentnie wina personelu. Rozmawiałam z kierowniczką, totalna idiotka. Miała mi też zwrócić kasę za konsultowanie niczego, ponad 2 miechy a kasy nie ma! Nie mam już sił...
Dobrze zrobilas...czlowiek tyle placi i faszeruje sie chemia a oni ludzi olewaja. Placimy i to oni powinni byc dla nas...
 
Kredka Wrocław to średniowiecze, dziś usłyszałam od lekarki, że ona do mnie tak z sercem a ja miałam czelność jej przerwać i prosić o sprawdzenie jaki wynik ma przed sobą. LUDZIE, JA ZA TO PŁACĘ CIĘŻKĄ KASĘ! Ile miesięcy straciłam, ile nerwów, ile kasy i dziś słyszę jaką ona mi łaskę robi... Wstyd dla placówki!
 
Ewik skonczy sie rzadowy program to beda sie zabijac o pacjentow!!! Bo to juz nie bedzie tak hop siup i klienci czekaja. Ile par by nie zrobilo ivf gdyby nie bylo refundowane! A swoja droga ciekawi mnie jak beda wygladac teraz ceny bo skoro panstwo juz nie bedzue placic to oni chyba jakos beda chcieli zwabic klientow.
 
Jak na wizyty będą rabaty... 2% od 24600 to ile? Przykład taki. We Wrocławiu szacunku dla ludzi, którzy im fundują dostatnią egzystencję nigdy się nie nauczą, jestem pewna.
 
Ewikewik
Uciekłam z invicty Wrocław wlasnie za podejście do pacjenta i zdzieranie pieniedzy na każdym kroku.
Gdzie planujesz zrobic HSG?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
4 dni mnie nie było a tu tyle czytania:)

Lazu gratulacje!!!!!!!!!!

Kath cieszę się że dalej będziesz walczyć, trzymam kciuki! Czym człowiek starszy tym czas szybciej leci, ani się obejrzysz a już będzie grudzień:)

Moli witaj :)

Ewik ja usg-hsg miałam w W-wie (tez invicta), kosztowało mnie 600 pln

Dzis ostatni dzień clo i na podgląd idę w sobotę (28-05) Zobaczymy czy jajka mi urosły ;) Mimo , że dawka większa to czuję się lepiej niż poprzednim razem, tzn nie jestem taka senna.

Miłego dnia dziewczyny!
 
Do góry