reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny tak przeglądam teraz te protokoły z iui i rzeczywiście w poprzedniej te parametry nasienia były lepsze. Ale te dzisiejsze po preparatyce wyglądają następująco 0,5 ml, koncentracja 15 mln/ml, ruchliwość PR a+b 40%, NPc 10%, IMd 50%. Jest trochę gorzej niż ostatnio ale może nie jest tak źle, co myślicie? Bo 15% ruchliwości jest ale przed preparatyką i dlatego gin powiedział, że na naturalsa nie ma co liczyć, bo że za dużo jest martwych a te co są dobre nie zdołają dotrzeć do jaja... kurcze potrzebuję nadziei bo już ryczałam, że nic z tego... tak chciałabym żeby się udało... :/
 
reklama
Na tym protokole mam, że pęcherzyki 2x 25mm, 1x19mm, 1x17mm. Endometrium 12,8 chyba dobre ostatnim razem było 9,5. Kurcze ciekawa jestem czy się uda... może dadzą rade chłopaki. Gin mówił, że po preparatyce żyją do 48h. Od przyjścia z kliniki leżę pod kołdrą... mam nadzieję, że to im pomoże ;)
 
MAJ
Beti- stymulacja do iui
13- Buraq- wizyta u gin.
13-Nouvelle - iui
17- M26- wizyta
Marzen- wizyta

CZERWIEC

1- Anika -usg połówkowe
Ewik- hsg
Pyreczka - laparoskopia

Lumio, Pyreczko, Kredko czekamy na Was

Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać attachFull757463
 

Załączniki

  • upload_2016-5-13_17-31-45.png
    upload_2016-5-13_17-31-45.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 60
Cześć dziewczynki!
Dzielne jesteście niesamowicie i trzymam za was kciuki!:))
Ja mam 10 miesięcznego synka i staramy się teraz o drugie.... na razie mamy przerwę bo zaczęłam swirowac:)
Mam jedno pytanko kochane, czy jest możliwość wykonania IUI z partnerem (nie mezem)?
Koleżanka chciałaby spróbować a dostała info ze tylko z mężem można...
 
my również nie jesteśmy małżeństwem, musieliśmy podpisać deklarację, że jesteśmy w związku partnerskim a TZ musiał przed iui podpisać, że uznaje dziecko które się narodzi..
to chyba wymóg tej nowej ustawy, jak mówili, żeby singielki nie robiły sobie w ten sposób dzieci (co swoją drogą uważam za bardzo dyskryminujące)

Kath Lazu Nou, jak się czujecie?

miłego dnia wszystkim życzę :)
 
Cześć dziewczyny, ja dziś ogólnie czuje się dobrze jednak znów mam to dziwne przeczucie, że się nie udało :( Ani wczoraj ani też dziś nie serduszkowaliśmy mimo, że gin kazał, a to dlatego, że mój M stwierdził, że lepiej dać szansę tym co przez iui weszli a nie bombardować je kiepskimi, które tylko je zatrzymają... przy śniadaniu rozmawialiśmy co jeszcze moglibyśmy zrobić żeby poprawić ich jakość, ale już nie mamy pomysłu... korzystaliśmy ze wszystkiego i diete mamy dobrą itd... a one nic się nie poprawiają... ehh :( tym razem chociaż się nie kłócimy a mój M wierzy, że się udało...

Co do iui to u nas nie miało to znaczenia czy z mężem czy z partnerem ale w przypadku partnera są podobno dodatkowe dokumenty do podpisu.

Buraq a Ty jak się czujesz? Kath jak u Ciebie-lepiej już?
 
Dziewczyny fizycznie duzo lepiej...jajniki mnie tylko strasznie kluja i czuje taki bol jak na @. Gorzej jest psychicznie...wiem ze jestem panikara...ale kobieta wie i czuje ze sie nic nie udalo...w niedziele ostatni dupek i od poniedzialku czekam na @ i niestety na wyjazd M...
Buraq a jak u ciebie? Troszke lepiej?
Nou boje sie i stresuje i pesymistycznie podchodze tak jak ty...ale caly czas trzymam za ciebie mocno kciuki
 
Dzięki Kath cieszę się, że lepiej się czujesz... a może się udało... co do podejścia to mam tak jak ty, że panikara jestem i myślę, że się nie udało... będę trzymać kciuki za ciebie i siebie może to coś da... ja czuję taki lekki dyskomfort w dole brzucha, i mam śluz płodny z ciemnym zabarwieniem pewnie to jeszcze skutki uboczne wczorajszej iui...
 
reklama
Katharinka, będziesz robić betę przed odstawieniem dupka, tak? Bo wiesz, jakby się jednak udało, to jak odstawisz dupka to źle się zadzieje...Musisz mieć 100% pewność. Ja jeszcze trzymam kciuki za Ciebie &&&&&
 
Do góry