reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Jeny, ale dzisiaj dzien. Tyle sie dzieje!

Diore ciesze sie, ze wszystko tak pieknie zostalo ogarniete:) temat zastepczy w postaci bratanka tez jest, wiec czas do testowania uplynie Ci w samych radosciach:) mam nadzieje, ze wskoczysz w miejsce zwalniajacego sie brzuszka:)

Stacy zaciskam kciuki za Twoją iui!

MagdaM moze beta nie jest powalajaca, ale blastka mogla byc troszke leniwa.. wynik powtarzasz w pon czy wtorek?
Wierze caly czas. Mam nadzieje, ze na swiniobiciu się oszczedzasz;)

Aniko! Dzielna jestes bardzo! :***
 
reklama
Aniko przepraszam jezeli pisalas, a ja znowu o to pytam, ale ja nie jestem w stanie sie tak za bardzo skupic na wszystkich ...jeszcze nie...
Czy Ty wiesz, kiedy miałas owulacje czy nie?
 
IMAG0975.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0975.jpg
    IMAG0975.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 50
Dziewczyny ja juz jestem po pierwszej IUI. Dziwnie spokojna jestem :-)

Odnośnie in vitro, najpierw i tak muszą wysłać wyniki krwi czy sie zakwalifikuje. Jezeli tak to zaczynamy działać. Głównie jest to testowanie leku na skurcze macicy przed transferem. Jezeli bym nie miała skurczy to niestety wypadam z programu i dalsze koszty pokrywam ja. Jedynie co mnie zastanawia czy jest to bezpieczne i czy nie jestem królikiem doswiadczalnym.

O matko marzen czy ja widzę drugą kreskę? :-) gratuluję
 
Wlasnie zrobilam test, nie wiem chyba za wczesnie, moje oczy dostrzegaja cos albo juz sfiksowalam na maksa.
Lekarz kazal mi brac dupka do @.
 
reklama
Do góry