reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
o tak Pole polowałaś na bociany pamiętam. ja też poluję teraz kiedy wracałam we środę z wizyty widziałam osiem w stadzie :szok: bociany w stadzie pierwszy raz. uczepiłam się ich zachłannie. w sobotę też wracając z wizyty widziałam jednego. powiedziałam do niego "pliss przynieś nam dziecko" ale teraz kiedy wiem , że Ty Pole też w potrzebie bocianowej to wrzucam do jednego worka i równiutko na pół dzielę:-D


Kasik dziękuję, że mogłam obejrzeć zdjęcia. Gratuluję Wam Waszego Cudu. co miałam do powiedzenia napisałam pod zdjęciami
 
Ostatnia edycja:
Jak najbardziej wspólny worek bociani:-)
Jestem taka chętna, bo jeszcze w tym roku ani jednego nie widziałam...wiec wiadomo, ze sie łaszę na cudze zdobycze...
 
Dzis się bardzo rozczulilam... bylismy z wizytą u najlepszych przyjaciól, którzy maja 2,5letnieo synka. oboje z B jestesmy w nim zakochani z wzajemności - wielka radość Malemu maluje się na twarzy na nasz widok... B zawsze wymysla mu jakies zabawy... dzis bawili sie w Duzego i Małego Pajączka - mozecie się domyslic, kto był kim ;) bawią się, bawią, aż nagle Młody mówi do B "tatusiu pajączku", a potem odwraca się do mnie i "mamusiu pajączku, jestem małym pajączkiem"... :) obie z przyjaciólką miałysmy mokre oczy... czekamy na tego Pajączka i czekamy... doczekamy się :)
 
ja widziałam wczoraj wieczorem pod blokiem (centrum miasta!!!) dzika (dzikową!) z 5 młodymi!!!! czy też mozna to uznać za wróżbę? :-D czy jednak zawiadamiać Straż Miejską? ;)
 
witajcie dziewczynki po wekeendzie,własnie wróciłam z Niechorza(pogoda boska) Witam Stacy,Pole trzymam kciuki :)
 
reklama
Pole znak od M niesamowity :tak: Widać że czuwa nad Wami

Anika dziki to też znak, a co? ;-) ja co prawda jeżdżąc do prof Malinowskiego w Łodzi nawoływałam do przelatujących nad autostradą boćków by przyniosły nam dziecię i te posłuchały. Pytanie więc, czy wołałaś coś do tych dzików? :happy:

Kasik a jak wyszły fotki z sesji ciążowej? może mogłabyś ze dwa zarzucić? To tak do końca nie straciłaś roboty. Rozumiem, że po prostu będziesz działać na mniejszą skalę.. poza tym do tego czasu pewnie jeszcze coś się zmieni. Ja póki co zawnioskowałam o urlop macierzyński i dodatkowy. Jeszcze nie wnioskowałam o rodzicielski

Ps. to ja też zamieściłam fotki z sesji :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry