reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pole tak bardzo się cieszę :-) jednak cuda się zdarzają a lekarze wydający wyroki i mówiący ludziom ile im życia pozostało powinni sami kiedyś coś takiego usłyszeć. Nigdy i nikt nie może nam odbierać nadziei! Każdy organizm jest inny, każdy inaczej reaguje na leki, chemie itp. Poza tym zdarzają się cuda i ja w nie od niedawna naprawdę wierzę. Lipiec jest cudownym miesiącem, szkoda, że już się kończy ale może sierpień będzie jeszcze lepszy. Kto powiedział, że ciągle mamy mieć pod górkę? Może w końcu los się odwróci
Na forum o In vitro dzisiaj mamy kolejny naturalsik i jak tu nie wierzyć w cuda?

Smerfeta teraz czekamy na super wieści od Ciebie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pole tak bardzo sie ciesze! Brak słów. Mam nadzieje, ze jeszcze mnóstwo takich cudów przed Wami!

A ja ja sie wczoraj strasznie przeziebilam, leci mi z nosa, mam podwyższona temperature, bol głowy. Ledwo zyje. Jutro wizyta USG na luxmed, wezmę zwolnienie, bo nie moge funkcjonować.
 
Klima na pewno! W poniedziałek zrobiłam trasę do Torunia, we wtorek wracałem. Ale czułam sie dobrze. Chrzanię juz i jutro wezmę zwolnienie. I tak ledwo zyje, łeb mi pęka.
 
Agaawa kropek jest najwazniejszy :)

Info od Smerfety - pecherzy jest tam gdzie powinien byc ale jest tez jakas przestrzen wiec dostala zwolnienie lekarskie na 2 tygodnie i ma sie oszczedzac. I teraz pytanie do Was - czy dla pracodawcy nalezy dostarczyc zaswiadczenie o ciazy, zeby bylo platne 100 %, czy wystarczy jak na zwolnieniu jest kod "B"? A ten kod jest widoczny na zwolnieniu dla pracodawcy czy tylko dla ZUS'u bo szczerze mowiac nie pamietam.
 
Pole, wspaniałe wiadomości :-D Liczyłam na ten cud i baaardzo się cieszę, że się nie przeliczyłam :tak: Tak sobie myślę, że jeszcze wiele takich cudów przed Wami :tak: Tak jak Kasik napisała, każdy organizm jest inny, a Twój M. już nieraz pokazał, że ma zamiar jeszcze długo cieszyć się wspaniałą rodzinką :tak:
Smerfeta, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Kod B wystarczy na płatność 100%. Z tego co wiem to zwolnienie dla pracodawcy i dla ZUSu to to samo zwolnienie - pracodawca dostarcza je do ZUSu, przynajmniej u mnie tak było.
Agaawa, bierz zwolnienie i zdrówka :)
Kasik, jeszcze tylko jutro musisz się z betą wstrzymac i już 1.08. Baaardzo mocno trzymam kciuki za pierwszy sierpniowy cud :tak:
 
Yoanna wiem, ze to to samo zwolnienie ale cos mi swita, ze jest jedna rubryczka, ktora na wersji dla pracodawcy sie nie kopiuje. Bete robie jutro ale jak bedzie pozytywna powiem M 1 sierpnia bo ma urodziny :)
 
reklama
Do góry