reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Pole "niestety do Szwajcarii"? Mam nadzieję, że w celach turystycznych lub biznesowych a nie zdrowotnych?

Dzisiaj handlowa niedziela i mega rabaty z kuponami z Grazii i Twojego Stylu więc mam zamiar zaszaleć ;-):-D Żartuję niestety bo dzisiaj akurat to się nie uda bo mamy spotkanie biznesowe. Możliwe, że powiększymy działalność o drugi lokal :tak:
 
reklama
Faktycznie straszna cisza się tutaj zrobiła :tak:
Kasik Ty to prawdziwa businesswoman, daj znać jak poszły negocjacje :-) nie obraź się na mnie, ale przypominasz mi moją mamę, taką energiczną, 1000 pomysłów i wieczny brak czasu :-D serio, ja mogę tylko pomarzyć o takiej energii jak jej ;-)
 
Hej! przeczytałam prawie całe forum w poszukiwaniu informacji... 10.04. miałam pierwszą IUI pobolewa mnie podbrzusze i kilka razy dziennie kłuje jajnik. Lekarz nie zalecił mi dupka ani niczego innego. czy mam spokojnie czekać na 24.04 i robić wynik czy co?:confused: z góry dziękuję za odpowiedż.
 
Leemonca: 03.04.2014. IUI, 17.04.2014. wysoka beta
Majka_K: 07.04.2014. IUI, 21.04.2014. wysoka beta
Kasica82: 09.04.2014. IUI, 23.04.2014. wysoka beta
Luize: 10.04.2014. IUI, 24.04.2014. wysoka beta
Ate7:10.04.2014 IUI. 24.04.2014 wysoka beta
 
Dziewczyny dzieki za doradztwo zdecyduje sie chyba na Novum i dr Wojewódzkiego.

Dzieki Pole za polecenie ale wole facetów ginekologow ;) zdecydowalam ze jak ten torbiel sie wchlonie to jeszcze raz podejde do iui tu w Rzeszowie ale odrazu zapisze sie na czerwiec do novum jakby sie nie udalo.

Napiszcie cos wiecej o torbielach może cos gorszego sie z niego zrobić?

Dzis ranek spedzilam na YouTube wpisujac hasla np. Invitro i znalazłam filmik o trzech parach ktore w invikcie in vitro mialy 10 lat temu.
https://www.youtube.com/watch?v=1LVPTz6N2Ss
https://www.youtube.com/watch?v=Ptvv92lqHkA

Fajny tez jest dziennik telewizyjny z 1988 informujacy o pierwszym porodzie ivf tyle ze to troche zaklamane bo pierwsze dziecko przyszło 1987 w Białymstoku a nie 1988 w warszawie
https://www.youtube.com/watch?v=2TqeRcJNsHA
 
Milena widzę, że przejęłaś moją pałeczkę, bardzo się cieszę bo ja przed wyjazdem mam za dużo na głowie.

Negacjacje biznesowe były burzliwe, mamy tydzień na decyzję ale chyba damy sobie spokój bo to trochę za późno, żeby ruszyć w tym sezonie. No i doba musiałaby nam się wydłużyć, żeby to wszystko ogarnąć :szok:
 
reklama
Kasik bede kontrolować sytuacje tez lubie miec wszystko jasne, klarowne i poukladane(dlatego na poczatku "przyjaźni" tu z Wami robiłam sobie notatki :)
jeszcze wrzuce wam dwa artykuły tego doktorka co robił pierwsze ivf, fajnie poczytac co się zmieniło
In vitro daje nadzieję - Farmacja i Ja

a w tym drugim pisze ciekawą rzecz tu cytacik :) "......Zmieniły się też zalecenia, co do in vitro. U około 25 proc. niepłodnych par dostępnymi testami nie udaje wykryć uchwytnej przyczyny niepłodności, a jednocześnie nie ma też ciąży. Jeszcze kilka lat temu w takich przypadkach zalecano inseminację. Czas upłynął, zrobiono badania porównawcze. Obserwowano pary, które nie stosowały żadnego leczenia, tylko czekały. I drugą grupę, u której wykonywano inseminacje. I co się okazało? W obu grupach odsetek ciąż jest taki sam! Powstało pytanie, po co wykonywać inseminacje? W tym roku pojawiło się nowe zalecenie, że w przypadku braku uchwytnej przyczyny, nie należy stosować żadnego leczenia. Ale jeżeli upłyną dwa lata, a ciąży nie ma, zaleca się nieodwołalnie stosować in vitro...."
Uniwersytet Medyczny w Bialymstoku. Tata od in vitro .
 
Do góry