reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hejka!
Milena myślę że novum to super wybór. Pamiętam, że bardzo dobrze prowadzili tam Pole. Mimo, że wyniki jej skakały ze względu na duży stres, to ivf udało się za pierwszym razem :tak:
Co do torbieli to wiem jedynie, że są torbiele czynnościowe, które przeważnie wchłaniają się same (taki sam lek jak Ty otrzymałam, ale w tym samym czasie i tak trafiłam pod nóż z uwagi na ciąże pozamaciczną więc nie wiem czy lek by zadziałał) i endometrialne - te raczej należy usuwać operacyjnie - 'raczej' bo koleżanka aktualnie testuje na to zastrzyki z progesteronu i ma 'aż' 1% szans na to, że zadziałają

Kasik aby nie wydłużać doby to pewnie przydałby się ktoś zaufany i samodzielny do pomocy, kto mógłby trochę przejąć Twoich obowiązków. Kiedy wylatujesz na urlop?
Ate jedyne co możesz jeszcze zrobić to zbadać poziom progesteronu chyba, że wiesz że w drugiej fazie cyklu PRG masz OK to nie masz się co martwić.
Majka mi też często brak energii ale w końcu podnoszę tyłek i działam ;-)

My skorzystaliśmy dziś z weekendu za pół ceny choć tak trochę niechcący. Chciałam zrobić coś dla siebie i poprawić sobie humor więc poszliśmy do muzeum polskich zabawek i na włoską pizze. Muzeum jestem zachwycona choć to w sumie tylko 3 pokoiki :blink:
A jeszcze z innej beczki - chyba w szpitalu jakąś dziwną infekcje gardła złapałam. Nie mogę sobie poradzić z bólem gardła :-(
Enni a jak Twoja infekcja (no wiadomo, nie gardła ;-)). Robiłaś jakiś wymaz?
Queen, Lena a co u Was?
 
reklama
Ciekawe skąd te Twoje problemy..... czy to po tej operacji usunięcia jajnika? (o ile dobrze pamiętam, albo jajowodu) Dobrze że masz maluszka na zimowisku, na pewno daje Ci to dużo siły i jesteś już spokojniejsza. Ja jak się dowiedziałam że mam śnieżynki to się poczułam jakby mi skrzydła urosły, na prawdę pierwszy raz od dawien dawna poczułam spokój :sorry2:
Już przy pierwszej iui był u mnie problem. Wg mojego lekarza jest to wada wrodzona. Mój dr twierdzi że mam jakby "kolanko" przy wew ujściu szyjki i histero da się zrobić, tylko potrzeba kogoś mądrego. Niestety póki co jestem załamana tym wszystkim
Ciesze się, że u Ciebie lepiej. Też wierzę, w Twoje śnieżynki :-*
 
witam....
Wczoraj byłąm w laboratorium i zrobiłam wynik na progesteron......jutro z rana pojade po jego odbiór,zobaczymy jaki będzie..?!!:confused:
Jutro z rana mam też fryzjera hi hi...a co..??!1zaszaleję sobie na święta;-)
Wczoraj przywiezli nam meble:-).Dziś szwagier przyjechał i pomaga mojemu męzowi składac,głównie szafę,bo wiadomo jest największa itd....także jeszczetroszke i idziemy mieszkać na górę:-):tak:
ate witaj i kciuki za twoją iui!!!&&&&&&&&&,ja miałam robioną iui,dzień przedTobą!!
U mnie byłą przyjaciółka na pogaduszkach,i miło popołudnie zleciało!!
 
Smerfeta ale weź i znajdź zaufaną osobę jak ja sama sobie do końca ni ufam ;-):-D Wylot we wtorek :tak: Idę do domku się pakowac bo ja oczywiście w pracy dzisiaj :-)A jutro to mi chyba doby nie starczy, żeby wszystko pozałatwiać :szok: Rano jeszcze na wyniki chcę jechać do mojego ulubionego labo więc dzień się świetnie zacznie :wściekła/y:
 
Kasik, to już pojutrze zaczynasz wakacyjne wojaże?:) super, przyjemności, słońca, niezapomnianych przeżyć:)
Kasica, to dobrze, że trzymasz rękę na pulsie i robisz te badania:) a wizyta u fryzjera przyniesie poważne zmiany, czy lekkie odświeżenie? ;) ja tez musiałabym pomyśleć o czymś nowym:)
Smerfeta, to gdańskie muzeum jest super:) byłam tam rok temu i zachwyciłam się głównie Bolkiem, Lolkiem i Krecikiem:) w ogóle uwielbiam Gdańsk i wracam tam co roku:)) a co do Twojej sytuacji i nastroju - przesyłam pozytywne myśli!
Pole, a gdzie Cię do Szwajcarii wywiało? taka z CIebie globtoterka?:)) jak się miewa Kiciuś i Twój M?
Ate, witam i życzę powodzenie:)
trzymajcie kciuki za mnie!:)
 
Kasik weź Ty mi nic o rocznikach nie mów, bo my prawie równolatki jesteśmy ;-) jeśli dobrze pamiętam to tylko rok młodsza jestem :tak: a moja mama to ewenement, wszystkie moje koleżanki mówią, że to niemożliwe żeby tak żyć :-)

Ate
witam na forum, ja miałam IUI w poniedziałek i w zasadzie też co chwila gdzieś mnie coś kuje, albo coś zaboli, ale myślę, że to kwestia tego, że wcześniej tak się nie wsłuchiwałyśmy w nasze organizmy...ale jeśli faktycznie jest to coś co Cię niepokoi to lepiej skontaktuj się z doktorkiem.

Smerfeta
ja teraz mówię, że mam przesilenie wiosenne albo zwalam na lutkę, bo mam wrażenie, że tyle co teraz śpię to nigdy mi się nie zdarzyło :-)
 
Majka_K dokładnie tak jak piszesz z tymi naszymi organizmami. Przynajmniej ja tak miałam ze sie wcześniej nie wsuchiwalam ;).
Powiem ci ze tez bylam mega senna jak bralam lutke takze to pewnie to.
Teraz za to jak biore ten orgametril to czasami mi nie dobrze.
Dzis z m byliśmy w leroy merlin i w drugim sklepie szukamy kabiny i baterii z tetmostatem do lazienki, zlewozmywak, okap i plytki do kuchni nic nie kupiliśmy bo Tomik stwierdził ze sprawdzimy w necie i mial rację wszystko tańsze tylko plytki kupimy w sklepie na ścianę juz wybrane gorzej z podłoga no nie mam wizji :/ najpierw chciałam takie panelowe ale kolory jakieś nie ciekawe musze jeszcze poszperac po sklepach
 
Kasik fryzjer najlepsza rzecz ja tez się wybieram chcialam sobie zrobic prostowanie i kolorek przed świętami zadzwonię jutro do mojej fryzjerki i może sie uda.

Kochane przeszperalam caly net nigdzie nie ma tego programu tlc :( kurcze a tak chcialam to oglądnąć
 
Milena, a co masz za torbiel? Jakiś czas mało byłam na forum i ominęłam...jaka jest różnica między torbielą a polipem? U mnie podczas hsg wyszło, że mam coś i wyszło że to polip, też czekałam na @ żeby zobaczyć czy się nie wchłonie, niestety nie wchłonął się i miałam histero z usunięciem polipa...
 
reklama
No właśnie nie wiem moj lekarz to jest taki rozmowny ze niech go szlak. Szybko, szybko jakis glupi zarcik i następna. Nie umiem z nim rozmawiac. Dlatego tez uciekam z tej kliniki.powiedział ze to po stymulacji i ma się wchlonac nie wiem na czym polega różnica miedzy polipem nigdy nie mialam zadnego takiego cholerstwa. Moze dziewczyny cos więcej napiszą.
 
Do góry