reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pole,rosnie mały twardziel:tak::tak::tak:,a co będzie płakał i stękał,jest silny chłopak:):)
Bardzo się cieszę,że po operacji lepiej!!!!!!!!!!!!super!!!:-):tak:...teraz będzie tylko z górki:tak:
 
reklama
pole no na takie wiesci czekałam:-D:-D:-D:-D:-Dyuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. A mały kicus to po mamusi ma charakterek. Po drugie korzystał, że mamusia tylko jego. Takie długie spacery z mamą to sama przyjemność. Ale mi sprawiłaś radość tymi wiadomościami. Od razu dzień lepszy.
 
Po cichu Dziękuję właśnie się wybieram.
Lena gdzie ta chata w Bieszczadach moze uda mi się namówić m wyjechać stąd w pizdu na święta. Taj w ogóle to skąd z ty jesteś ? Ja mam w Bieszczady rzut beretem
 
Milena,co ty jeszczetu robisz???!!!!!!!!:szok::szok:,szoruj na wysoką betkę!!i od razu prosze pisac tu nam wszystkim!!!
wiesz.........ja tez często tak myślę,że chciałą bym uciec z tąd,odszarej rzeczywistości,od wyników,od lekarzy,od niepowodzeń......daleko,daleko z tąd!!!!!!!!!!!!ale odtego nie da sie uciec......,to jest po prostu ŻYCIE...
Lena
,ja ci po prostu "zazdroszczę"tego wyjazdu no!!!!!!!!!!!!!!!ale w sensie,no tak,pozytwynie!!!!!!!!!!!!!!:tak:,piękne miejsce,cudowny klimat na pewno!!!Kocham takie miejsca!!!
 
Pole Wasze dzielne dziecko to pewnie w nagrode za to co musicie przezywac. Pewnie dostal najlepsze geny po mamusi i tatusiu. Fajnie ze operacja przyniosla efekty a wyniki sie poprawily.
Lena ja po HSG plamilam tylko w dniu badania, wiec niestety nie wiem co to moze oznaczac.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!

Pole, ce, super, ze zabieg sie udał i ze jest poprawa. To teraz &&&& za wyjazd do ciepłych krajów:)) ale wam tam fajnie bedzie we trójkę! Hehe... Zazdraszczam, bo u mnie w tym czasie bedzie dom wariatów, bo okres konferencyjny!



weszlam sie pochwalić, ze sa juz moje wyniki:
FSH wynosi 7,74 mIU/ml
AMH wynosi 1,81 ng/ml, gdzie < 1,5 jest wartością dla niskiej rezerwy jajnikowej. Poprzednie AMH robiłam w kwietniu w zeszłym roku i było 1,4. Super! Jestem bardzo zadowolona. Dzisiaj robimy badanie plemników. I 16- tego na wizyte po rozpiskę leków. Hehe... To juz coraz bliżej:)
 
Dzień dobry,

Przepraszam, że wpadam tylko na chwilkę..

Chciałam zameldować, że wczoraj mieliśmy pierwszą próbę IUI. Lekarz zbadał mnie przed zabiegiem i stwierdził, że pęcherzyk pękł, ale w zatoce Douglasa był płyn, w związku z tym owulacja ponoć była stosunkowo niedawno. Lekarz powiedział, że komórka jajowa jest zdolna 24h po uwolnieniu...i zgodziłam się aby podał nasienie (wystymulowanie w jakimś urządzeniu z jakimiś tam preparatami).....i tyle.
Wczoraj wieczorem i dziś rano miałam lekkie różowe plamienia, ale jak doczytałam, to się może zdarzyć i nie jest to nic nadzwyczajnego - tak ??? Dziś mam dość delikatny ból w podbrzuszu...
W sumie sama nie wiem, czy mam obawy, czy nadzieję.....nie czuję w zasadzie nic.
 
Agaawa,a wy sie gdzie leczycie???W POLMEDISIE??Wyniki mieszczą sie w normie,więc super!!!
Powiedzcie mi prosze,jak Ty Agaawa AMH masz 1,81.i jest ok.A ja jak robiłam to miałam 3,81(nie pamiętam dokładnie),to to moje też jest dobre????????????:sorry:jaka jest norma tego wyniku,bo już zielona jestem:szok:;-)
 
reklama
Milena, jak tam? czekamy!:) będę pozytywne wieści!!!

Joasik, Emenems,a Wy czego uczycie?jestem polonistką, uczę w SP, gardło siada, na 15 idę do lekarza:/

Kasica, a Ty nie mialaś mieć dzisiaj podglądania? jakie wiesci? co do AMH "dobry przedział to 1-3, poniżej świadczy o niedomaganiu jajników, powyżej moze byś sygnałem PCOS. oczywiscie wynik nalezy tez interpretowac w kontekscie wieku, innych hormonów itp. wg mojej gin ja mam za niskie AMH - 1,89 - bo jak na trzydziestolatkę i inne czynniki to za mało:/
Agaawa, mamy bardzo podobne AMH! a gdzie robilas wyniki ? co mówi o nich lekarz? wyczytałam na jakimś forum, ze wyniki AMH robione od lipca 2013 robione są na innych odczynnikach, które zawyżają wyniki. nie wiem, czy to prawda, ale ja mam wyniki własnei z lipca i moze przez to gin uznała, ze za niski. wg dziewczyn z innego forum, ten wyniki nalezy podzielic przez 2 :/

Pole, czytając Twoje posty, stwierdzam, że jesteś wyjatkową kobietą, pełną siły i dobrej woli. Życze, by Twój mąż szybko wracał do zdrowia, by wyniki się polepszały i by miał silę na to wszystko. Dzielnego masz synka, rośnie silny chlopak! pozdrawiam Cię serdecznie!

Leemonca, trzymam kciuki za iui :))) cierpliwosci i wiary:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry