reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Witaj Margo :) zycze powodzenia w starankach:tak:

Ja niestety dzisiaj mam mega doła;( nie przez ten test, którego nie uznaje bo mocz nie chciał wsiąknąć w test :-D miałam tak strasznie gesty mocz :szok: taki mętny, nie wiem czy to razem z luteina leciało? czy cos z moim pęcherzem, albo z nerkami nie tak.....Więc 5 minut trwało zanim cos przeniknęło, oczywiście jedna krecha:)

Byłam u gina i powiedział mi że jeszcze nie widział czegos takiego, zainfekowany mam cały srom aż po odbyt:( na prawdę strasznie cierpię:zawstydzona/y: powiedział że to albo od luteiny albo jakieś uczulenie może na wkładki:( Przepisał mi leki maści jaką wodę termalna i 150 zł w aptece poszło:( oczywiście jak wyszłam od niego ryczałam jak bóbr. Do tego od rana boli mnie głowa, mam wypieki na ryjcu i strasznie mnie pieka no i dreszcze mnie przechodzą, nie wiem czy m nie w dodatku jakieś choróbsko nie bierze. Ogólnie wyć mi się chce :( Sama siebie nie poznaję:( Jak jechałam uryczana od gina miałam ochote pojechać gdzieś w las albo w jakieś pola i tam w samotności sobie ryczeć, suma summarum pojechałam wypłakać się do mamy:(
 
Enni myszko kochana... Zakażenia mijają tym sie nie przejmuj bo pod kontrola- mocz mogl byc gesty poranny? Moze? Cos mi świta u mnie tak.

A ja wczoraj tez sobie pochlipalalm, mam tu tylko meza z bliskiej rodziny, cała reszta nie ma pojecia o wszystkim wiedza tylko ze Emila nie chce miec dzieci- tak oświadczyłam bo mialalm dosyc pytań, tych spojrzeń , zalowania, życzeń swiatecznych itp.
Zajął mnie cały dzien, jakos minęło dzis lepiej- a popłacz sobie jak potrzebujesz bo to w koncu duzo emocji nie mozna dusić- sciskam cie strasznie mocno
 
O nasze pierwsze dzieciątko staramy się od 2 lat. Od roku jestem pacjentką kliniki Parens w Krakowie, i od tego czas u wkroczyła pomoc lekarza stymulowane cykle cro + oviterlle. Jestem już po histerioskopi ( usunięto polipa na macicy) i laparoskopii ( usunięto zrost, jajowody mam drożne). Jak pisałam dzisiaj mieliśmy pierwszą inseminację, wyhodowałam dwa pęcherzyki które pękły przed lui [o 8:00 były dwa a o 11:00 już ich nie było :o) ]
 
Margo ja podobnie, tez miałam polipa:) teraz staram sie o hsg zeby zrobic wlasnie, jedtem tez pobpierwszej IUI niestety nieudanej- ale tobie zycze wysokiej bety w krotce:)
 
anika11 - być może lek pomoże i Wam. Życzę aby lekarz zgodził się przepisać i żeby kuracja polepszyła parametry. W sumie lek inaczej może działać na każdy organizm. Ja się bardzo cieszę, że nam pomógł. W sumie w czwartek mam zamiar prosić o kolejną receptę bo skoro pomógł, to może nie warto go odstawiać.

genna - być może to ten sam lekarz. Lekarz do którego chodzę/jeżdżę przyjmuje w prywatnym gabinecie w Toruniu i Chełmży...Dr. Mazerewicz. Dziękuję za namiary na ginekologa spod Torunia. We czwartek dam szansę lekarzowi z którym jestem umówiona. A potem się zobaczy - znalazłam też w Bydgoszczy Klinikę InVimed, która wykonuje inseminację. A tę Genesis chyba sobie daruję

Margo36 - Witaj. Życze aby zabieg zakończył się sukcesem. W temacie plamienia nie pomogę, bo sama jestem nowicjuszką, ale dziewczyny (niestety) znają się na tym i na pewno pomogą.

enni - współczuję. Czasem dobrze jest sobie popłakać. Mam nadzieję, że jutro będziesz miała lepszy dzień.
 
Enni, płacz i pochlipuj sobie, przecież nikt nie jest z kamienia i jak spada na człowieka wiele spraw, to przeciez wypłakać się trzeba. Jestes mega dzielną kobietką i jeden dzien słabosci tego nie zmieni;) nie pozostaje Ci nic, jak brac leki i cierpliwie czekac na efekty, wiem, ze ciezko, ale cel jest jasny:)

Emenems, jak tak czytam Twoje postym to stwierdzam, ze jestes super babka i znalazłas sobie swój włąsny sposob na pytani innych, Zyczę Ci, abyś juz niebawem mogła się pochwalic swoim małym Cudem:)) a jak masz ochotę się wygadac, pisz tutaj, ja zawsze chetnie odpiszę :)

Margo, witaj!:) jesli chodzi o plamienia, to mnie gin uprzedzała, że mogą wystapic, wiec z pewnoscią to normalne :) niech ta pierwsza Twoja iui bedzie ostatnią! trzymam kciuki:)
 
Witaj margo ja też nie mialam plamień.Ja lecze się w parens Rzeszów ;) Zobaczymy może tobie się uda. W sumie jestem ciekawa czy lepiej na peknietym czy nie. Margo a jak wyniki m?
Pole tym razem i ja chce zobaczyć zdjęcia ;)
Enni współczuję nie dość ze boli i piecze to jeszcze ta kreseczka. A mówiłaś ze nie będziesz sikańca robić. Ty niedobra. Lepiej leććć jutro na bete bo może przez tą infekcje sikacz nie wyszedł. Ja jak mam dola albo pokłóce się z m to jade do okola miasta muza na full potem pod lasek i krzycze w samochodzie ile wlezie. Chyba mnie to czeka w piątek :/
Emila pamiętam dzieci śmierdzą, brudza, płaczą już zastosowalam to haslo do dwóch osób ;)
 
Enni kochana a może Twoje nastroje są spowodowane tym, że jednak hcg rośnie? Tego Ci życzę z całego serducha i już trzymam kciuki za jutrzejszy wynik. Infekcją się nie przejmuj skoro masz już leki na to. Możliwe, że połączenie lutki z wkładką. Może kup sobie takie 100% cotton z belli, są naprawdę dobre :tak:

Emenems moje podglądanie pęcholi to bardzo odległy termin, stymulkę powinnam zacząć pod koniec maja więc monitoring na początku czerwca ;-) Ale to inna bajka, jestem już po drugiej stronie lustra, czyli ivf.

Margo czyli super wstrzeliliście się w owulkę :-) Kciukasy :tak:
 
reklama
genna - być może to ten sam lekarz. Lekarz do którego chodzę/jeżdżę przyjmuje w prywatnym gabinecie w Toruniu i Chełmży...Dr. Mazerewicz. Dziękuję za namiary na ginekologa spod Torunia. We czwartek dam szansę lekarzowi z którym jestem umówiona. A potem się zobaczy - znalazłam też w Bydgoszczy Klinikę InVimed, która wykonuje inseminację. A tę Genesis chyba sobie daruję
.
Leemonca invimedu w bydzi nie ma l jest oddział i nie wiem czy robia na miejscu inseminacje, kiedys tylko stymulowani i robili kontrole a na inseminacje jechało sie do Gdyni, jest tez klinika w niemczu koło Bydgoszczy , polecala mi ja pani ktora badała nasze nasienie i przygotowywała do IUI, ze tez są nieźli :) no i mają zaplecze a nie gdzies pokątnie na zapleczu :)ten lekarzpracuje tez w szpitalu bizielu w Bydgoszczy
Klinika Zdrówko – Ginekolog i Rehabilitacja Niemcz k. Bydgoszczy
I kkoleją propozycja, lekarz bardzo dobry, od dawna ma tą poradnie , od jakiegoś czasu oficjalnie robi inseminacje, ma bardzo dobre zaplecze Victoria
wiec trochę tego ostatnio powstało godnegopolecenia, jest wielu lekarzy którzy robia inseminacje ale to tak po cichu :) czasami prywatniempodczas pracy w szpitalu :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry