reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Milena, a pekały do tej pory? ten zastrzyk jest na zakonczenie procesu dojrzewania pęcherzyka i wg mojej gin, jesli komórka była złej jakosci i pecherzyk nie miał peknac, to zastrzyk nic nie da. Bądź jednak spokojna!:) a byłaś czymś stymulowana? przyrost rzeczywiście ładny:) zastrzyk był w dobrej godzinie podany, trzymam kciuki za wyniki iui:))

Leemonca, to moze i dla nas ten lek okaże się strzałem w dziesiątkę! u mojego M morfologia 2-4% :((( zapytam gin, a M swojego urologa o ten lek:))
 
reklama
Anika ja nie sprawdzam wcześniej czy pekaly w styczniu tylko się udało bo mialam wizyte i byl pechol na drożnym jajowodzie kazal sie wtedy za 2 dni starać i nie wyszło, a mocno się wtedy staraliśmy ;) nasienie wporządku a po preparatyce podobno bylo doskonale ;) stymulowana bylam clo i zastrzyk ovitrelle
 
Smerfeta, kurcze, co za pech!!! az chcialaoby się powiedzieć, ze wszytsko staje Ci na przeszkodzie przed zrobieniem histero:/ ręce opadają! ale walcz dzielnie, nie poddawaj się!!

Leemonca, Genna, jesli moge zapytac, o proviron i przyczyny jego przyjmowania - czy u Waszych facetów chodzi o ilość czy o jakość nasienia? jaki lekarz przepisał ten lek? urolog czy androlog? u nas jest problem najwiekszy z prawidlową budową :(((
Anika moj miał bardzo słaby ruch, miał ich mało i troszkę złej budowy, generalnie 98% złych, juz teraz nie pamietam dokładnie
podobno maca jest dobra dla facetów
A lek przepisał moj ginek
Leemonca a moze my mamy tego samego lekarza :)
 
Ostatnia edycja:
Genna, a badaliście juz nasienie po braniu tego leku? nastapiła jakas poprawa?
Anika tak badanlismy, M brał je ponad 3 miechy i w naszym przypadku poprawiła sie ilośc , jakoś średnio . Ale każdy inaczej reaguje , a wiadomo im wiecej tym lepiej , no niestety u nas i tak nie pomogło. Alejandro widzisz u Leemonca pomoglo
 
Witam Was wszystkie serdecznie.
Dzisiaj miałam pierwszą inseminację i po południu zaobserwowałam brunatną wydzielinę na bieliźnie. Trochę się martwię lekarz nic nie wspominał że coś takiego może się pojawić. Czy któraś z Was tak miała i czy mam się martwic?
 
Ja akurat nic nie miałam ale po zabiegu dostalalm podpaske i lekarz mowila ze moga byc plamienia:) wiec spokojnie moim zdaniem

Margo no i kciukasy za wysoka bete :)
 
reklama
Margo witaj :-) Ja też plamień nie miałam ale doktorek mówił, że mogą wystąpić. Niektóre dziewczyny mają plamienia, może zależy od tego czy coś zostanie podrażnione podczas zabiegu. Napisz coś o sobie jeżeli chcesz zostać u nas na dłużej (tzn przynajmniej do wysokiej bety), będzie nam się łatwiej rozmawiało. Info takie jak: ile lat się staracie, jaki macie problem, czy macie już dzieci itp.

Pole Kiciuś dzisiaj skończył 3 miesiące, chyba czas na nową sesję zdjęciową dla cioć forumowych :tak::-):tak:
 
Do góry