reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Enni bidulko ja też nieźle cierpiałam więc wyobrażam sobie co Ty musisz czuć. Trzymaj się, już teraz będzie tylko lepiej bo masz już leki. I mam nadzieję że jutrzejszy wynik bety odmieni o 180 stopni Twój zły nastrój.

Kasik wcale nie chciałam Twojej @ :-( sama się wepchała. Ale byłby psikus gdyby @ odeszła od Ciebie na 9 miesięcy :-D
 
jest tez klinika w niemczu koło Bydgoszczy , polecala mi ja pani ktora badała nasze nasienie i przygotowywała do IUI, ze tez są nieźli :) no i mają zaplecze a nie gdzies pokątnie na zapleczu :)ten lekarzpracuje tez w szpitalu bizielu w Bydgoszczy
Klinika Zdrówko – Ginekolog i Rehabilitacja Niemcz k. Bydgoszczy
Genna, Leemonca - o klinice Zdrówko właśnie pisałam w moim ostatnim poście. Lekarz w sumie nienajgorszy (chociaż z perspektywy tego, jakie badania miałam wykonane w Gamecie i tego jak tam wyglądają pewne sprawy to jednak widzę spore niedociągnięcia w jego działaniach). Ale czarę goryczy przechyliła moja pierwsza IUI, która miała być wykonana w tej klinice i za którą płaciłam przecież prywatnie, a została wykonana w szpitalu, w którym pracuje pan doktor. Wszystko w aurze tajemnicy, żeby za dużo osób nie widziało, pan doktor szeptał do nas na korytarzu, ciągle rozglądał się wokoło czy nikt nie patrzy, pieniądze za zabieg przyjął gdzieś pokątnie. Ogólnie powiem tak, że czułam się jakbym przyszła tam wykonać jakąś potajemną aborcję, a nie inseminację, za która płacę - i to nie mało bo aż 1000zł. Tak więc ja jednak tej kliniki nie polecam. Chociaż na koniec pozytywny akcent - moja koleżanka dzięki temu lekarzowi ma trojaczki :happy: Tylko tu znowu dostrzegam złą stronę tego sukcesu bo jednak z tego co wiem w Gamecie żaden lekarz nie wykonałby inseminacji na 5 pęcherzykach, ze względu na zbyt duże ryzyko ciąży wielopłodowej, a ten lekarz nie widział problemu. Moim zdaniem nie świadczy to o nim najlepiej.
Enni, bidulo, lecz się i trzymaj ciepło. Oby beta sprawiła, że będziesz ronić już tylko łzy szczęścia! :happy:
 
hej!!!
Margo
witaj w naszym gronie:tak:
joasik,dzi brałaś clo..??i jak sie czujesz???...iui już niebawem,no nie??!!&&&&&&&&&&&&&
Emenems,Ewciak,podchodzę do iui,drugi mc.z rzędu,bo ...szkoda mi tracić czasu,szkoda mi cyklu.....a w maju juz będziemy wiedzieli na czym "stoimy"...jeśli iui sie UdA(marzę o tym!!),to będzie WSPANIALE!!!!!...a jesli nie(odpukać),to wtedy dr.powie jaki plan dalszy,co będziemy robić itd....jest to stres ,jak dla każdej z nas......ale po co mam mc.czekać??!!ten mc.tak naprawdę mi nic nie da!!!,bo ja (chyba jak napisała joasik wcześniej)mysle o TYM cały czas....bo nie da rady przestać o tym myślec,o pragnieniu posiadania dziecka.....przez miesiąc nie odpoczne psychicznie i nie zapomnę......Także idę za ciosem.........
enni,lecz sie kochana!!!!.Dobrze będzie!!!!:tak:
 
Dziewczyny, kochane moje bardzo dziękuję za ciepłe słowa :-) Krew oddana wynik odbiorę jak pojadę z pracy. Nie nastawiam się pozytywnie, ale cóż tyle niepowodzeń zrobiło swoje. Dzisiaj całą noc nie spałam bo mojego synka złapała chyba jelitówka, wymioty, biegunka, gorączka :-(
 
queen dziękuje za info o tej klinice , powiem ci ze ja miałam też IUi e szpitalu pokątnie , to ila pani dr która pracuje w szpitalu, czyli w czasie pracy w szpitalu robi prywatę, ale zgodziłem sie na to bo ja miałam podglądanko u swojego gina i on mnie wyslal tylko na IUi do koleżanki. A co do ciąż wieloplodowych to niestety mojej siostry koleżanka oczekuje czworaczkoe po leczeniu w genesis, nie miała ivf, właśnie nie wiem czy była do IUi stymulowana , bo dość sporo pęcherzyków było, wiec Naturalnenodpada jak mieli poroblemy,nie pytałam już siostry, wiec hakdla mnie to bardzo nieodpowiedzialne, ja tez słyszałam ze nie robią IUi przy 3 pecherzykach a co przy większej ilości :)
 
Witam dziewczynki ja dzisiaj tak pędzikiem...mam kupe roboty dzisiaj i doczytam jak tylko znajde chwilkę

Ja już po HSG. Obydwa już udrożnione. Jeden była zapchany totalnie przez drupi przepływał kontrast odrobinkę....Ale takiego bólu już bym nie zniosła. Podczas porodu tak się nie darłam jak wczoraj....myśłałam, że mi tam wszystko rozsadzi...do teraz czuje ból. Ale nic ważne, że już mam to za sobą. Profesor kazała brać teraz clo 2-6 dc i dupka 16-25 dc i same naturalne przytulanki. Zero wizyt monitoringu nic pełen spontan. Jeśli nie bedzie ciąży po 3 cyklach to mam przyjść.
Do tego na USG wczoraj w obydwu jajnikach mam ładne pęcherzyki jeden 18mm drugi 21mm, bez leków:-)więc dzisiaj chyba byłby dobry czas na jakieś małe figle....;-)

enni
kochana trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i za zdrówko dla synka
 
reklama
Do góry