reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hej!
Kasik dostałaś @? Do mnie przyszła dziś, o 2 dni za szybko i wszystkie plany na histero poszły w łeb. Jutro jadę znowu do szpitala by zmienić datę bo na telefon oczywiście nic nie można :-( wkurzona jestem jak cholera! Dopiero dwa panadole i nospa pomogły mi na ból ale znając życie to nie koniec boleści :-(

Queen do mnie też nie docierało. Gotowa byłam uwierzyć ale dopiero po pozytywnej becie czego się nie doczekałam :-( Mam nadzieję że będziesz miała o wiele więcej szczęścia. Ba! Ja w to wierzę!

Enni jak podrażnienia? Byłaś u lekarza, czy coś kupiłaś? Współczuję bo to straszne cholerstwo! Czytałam że sikańca zrobiłaś. Oj nie dobra Ty! ;-) czekam na wysoką bete w dniu jutrzejszym.

Milena ja nie miałam nic złego na myśli z tym zastrzykiem. A jak zrozumiałaś?
 
reklama
Smerfeta, kurcze, co za pech!!! az chcialaoby się powiedzieć, ze wszytsko staje Ci na przeszkodzie przed zrobieniem histero:/ ręce opadają! ale walcz dzielnie, nie poddawaj się!!

Leemonca, Genna, jesli moge zapytac, o proviron i przyczyny jego przyjmowania - czy u Waszych facetów chodzi o ilość czy o jakość nasienia? jaki lekarz przepisał ten lek? urolog czy androlog? u nas jest problem najwiekszy z prawidlową budową :(((
 
Smerfeta to chyba dostałaś moją @ ;-)bo coś się spóźnia. Jak na złość oczywiście :wściekła/y: Przeanalizowałm właśnie 15 swoich ostatnich cykli i było tak:
- 1 x 21 dni (przy owu w 8 dc)
- 1 x 35 dni (po transferze)
- 2 x 24 dni
- 2 x 25 dni
- 2 x 27 dni
- 3 x 26 dni
- 4 x 28 dni
Dzisiaj jest 28 dzień i biegam co chwilę do toalety i nic. Jak tak dalej pójdzie to czerwiec z ivf mnie zastanie ;-) Tobie też krzyżuje plany wredota :wściekła/y:
 
Kasik a czemu tak masz? Od stymulacji??
Bo ja tak miałam przed znalezieniem polipa, od 36 do 35 dni i nigdy nie wiedziałam kiedy dostanę.

Ale teraz to w zegarku....28 i koniec
 
Emenems przez te 15 cykli byłam stymulowana 2 razy clo, 4 razy małymi dawkami menopuri i 2 razy końskimi dawkami menopuru. Brałam też lutkę na przesunięcie cyklu. Zapisywałam też datami a nie godzinami więc te które dostałam po godz 12 też wpisywałam na tą samą datę, stąd te małe różnice ale zazwyczaj liczyłam 26 dni i było +- 1,2 dni. Po ostatnim transferze przez długie branie końskich dawek lutki przedłużył się cykl bo odstawiłam dopiero po 10 dniach od transferu.
 
Kasica czuje sie calkiem normalnie. cos mnie niby boli ale nie wiem czy to na @ czy na pozytwa. Trudno powiedziec miesiaczki ma praktycznie bezbolesne i nie czuje kiedy przyjdzie. Mam ochote na slodkie także pewnie przyjdzie @ bo to zauwazam co miesiac. zobaczymy. dzis juz prawie dzien zlecial pol dnia bylam w miescie jutro tez sobie cos znajde i w piateczek betkaaaa.

Teraz tak sobie mysle ze pecherzyk moze wogole nie pekl. w 9dc miałam 17mm, 11dc 24mm, czyli przyrost 7 mm w dwa dni i lekarz mowil ze juz jest ogromny. 12 dc mialam iui a pecherzyk jeszcze byl moze u mnie wlasnie jest problem z pekaniem szkoda ze nie mialam jeszcze usg 2 dni po inseminacji bylabym spokojniesza. Czy po zastrzyku pechole zawsze pekają. Zastrzyk 12:00 czwartek zabieg 11:00 piatek.
 
reklama
Annika - my mieliśmy problem z morfologią czyli budową. U Połówka plemniki prawidłowo zbudowane w ilości 3,77 % a norma to >4. Do tego mała ilość w ruchu postępowym. Po provironie i reszcie wyniki poprawione o 20 %. Małżowi leki przepisał nasz ginekolog
 
Do góry