reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
hej..........Quenn,super!!!!!!!!!!!!!!!gratuluję i teraz cierpliwie czekasz 9 mc.i babas będzie z Wami:tak::-)
Emenems,co do iui,czy mozna co cykl wykonywac,to tak!!ja miałam robionaw marcu i teraz w kwietniu też będę miała.....w sobotę jadę na podgladako pęcholi;-)
MILENA,jak samopoczucie????????????????trzymam &&&&&&&&&&&&&&
 
Kasica ja cie podziwiam, bo ja to sie ucieszyłam ze akurat wypadną swieta i mi przepadnie cykl... Chce pochodzić na silownie pobiegać, pójść sie pobawić wyjechać na weekend i se łeb oczyścić bez świadomości ze musze uważać na siebie bo "moze"

Zatem zaciskam za twoje pęchole!!

A do tego napisałam maila do mojej kliniki z prośba i histero przed druga IUI i lekarz na rozpatrzyć:)
 
Emenems baw się ile wlezie, tylko, żebyś nie obudziła się z ręką w nocniku tak jak ja :sorry2: Ja robiłam 5 IUI z jednym falstartem bo w 9 dc byłam już po owu więc tak naprawdę 6 stymulacji pod rząd bo mam obniżoną rezerwę i muszę się spieszyć. Pisałaś wcześniej o AMH otóż od pewnego czasu badanie to robi się testem nowej generacji i wszystkim dziewczynom wyszły wyniki lepsze niż wcześniej, mimo, że akurat AMH nie może wzrosnąć. Chcesz robić histeroskopię czy HSG przed kolejną IUI?
 
Hsg, bo histeroskopie miałam rok temu jak miałam usuwany polip.

To nie chodzi o wiesz jakis balanga bo ja nie pije, ani nic z tego ale o oddech psychiczny. Zeby miec lepsze podejscie w nastepnym cyklu, u mnie to jedno usg to jak mowilam, 330 km w jedna strone , tak jezdzic przez dwa tygodnie co drugi dzien to mnie wykończyło wctym miesiącu

Ja i tak jestem juz jedna reka w nocniku bo od 3 lat nic, czasami musze zrobic oddech miesiac bo zwariuje inaczej i sex bedzie kojarzył sie tylko z obowiązkiem... A nie chce rozwalić sobie małżeństwa albo tego co miedzy nami jest z powodu starań o dzieco, dziecka moze nigdy nie bede miała- a meza chce miec zawsze, nie chce potem sobie wymowek robic ze mogłam odpuścić troszke
 
Ja tez mocno trzymam kciuki za Wasze bety:))) w końcu muszą się pojawić pozytywne info:)

Kasica, ja Cię podziwiam, że miesiąc po miesiącu robisz iui, ja pewne nie miałabym na to sił:(( psychicznych:( wazne jednak, ze jesteś zdeterminowana i dązysz do celu!:) życzę Ci udanego cyklu:))

Emenems, Ty również masz dobre podejscie! przeciez kazda z nas jest inna i czego innego potrzebuje... Wazne, zeby działać w zgodzie z soba:)
 
Hej! Hej!
Leemonca
, ja jestem z kuj.-pom., ale niestety za bardzo nie orientuję się w klinikach z naszego województwach. Zanim rozpoczęłam leczenie w gdyńskiej Gamecie próbowałam u jednego lekarza, który przyjmuje prywatnie pod Bydgoszczą, miał niby w miarę dobre opinie i na początku takie tez zrobił na mnie wrażenie, ale rozczarował mnie bardzo sposobem, w jaki przeprowadził moja pierwszą inseminację dlatego więcej do niego nie wróciłam. Natomiast z kliniką Genesis osobiście nie miałam styczności, ale muszę Ci powiedzieć, że na różnych lokalnych forach czytałam wiele bardzo złych opinii o tej klinice, dziewczyny bardzo przed nią ostrzegały. Ale tak jak pisałam - sama nie mam z nią żadnych doświadczeń więc nic więcej nie umiem powiedzieć.
Queen GRATULUJE!!! W sumie to jesteś w ciąży wiesz?:-D:tak:
Smerfeta, no właśnie powiem Ci, że w ogóle to do mnie nie dociera... Niby wiem, że mam tam tą małą kruszynkę, ale jest to dla mnie taka abstrakcja, że zupełnie tego nie ogarniam :biggrin2:
Kasik, bardzo dziękuję za umieszczenie mnie na tej pięknej liście, zwłaszcza za ostatni punkt - aż miło popatrzeć :-)
 
reklama
Do góry