reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Kasik - lekarz operował dniami cyklu i nawet mam to na piśmie bo dostałam skierowanie na zastrzyk do zabiegowego. Zastrzyk domięśniowy 10000 m.j. N

Genna - poproszę o wiadomość odnośnie lekarza spod Torunia. Mieszkam w okolicy :-) Teraz też jedziemy na iui do Torunia.

Annika mój mąż przez 3 m-ce brał proviron (na receptę) poza tym androvit, salfazin, cynk, vit. B12, vit C 1000 mg i selen. W 3 miesiące nastąpiła znaczna poprawa.
 
Ostatnia edycja:
Queen GRATULUJE!!! W sumie to jesteś w ciąży wiesz?:-D:tak: Trzymam mocno kciuki za powodzenie! I ciesze się że się cieszysz ;-):tak:

Ewciak
coś szybko Twój lekarz chce Cię pociąć :baffled: tym bardziej że już byłaś w ciąży. Nie lepiej najpierw zrobić mniej inwazyjny zabieg, np samą histeroskopię a nie od razu ciąć? Niestety ale jest to cięcie mięśni i nie wszystkie dziewczyny tak szybko dochodzą do siebie po tym zabiegu

Lemonca ja już nic więcej nie odpiszę na Twoje wątpliwości bo Anika już wszystko napisała :happy: Jeśli chodzi o klinikę w Bydgoszczy Genesis, to dziewczyny podchodzące do ivf uciekały z tamtej kliniki aż się za nimi kurzyło.

Joasik a pamiętam jak jedna dziewczyna z tego wątku kieeeeedyś podchodziła do iui w Szczecinie i faktycznie musiała siedzieć w szpitalu 3 dni. Ale skoro to "naprawili" to super! Po co 3 dni, jeden styka i można jeszcze w domu z meżusiem poprawić ;-) Co do podstawowych badań zalecam AMH czyli rezerwę jajnikową. Robiłaś może?
Anika, czyli w tym miesiącu wspomagany naturals bez iui? ;-) Aspiryn w sumie się przyda. Po ivf często dziewczyny dostają (polepsza ukrwienie macicy przez co ułatwia wczepienie się zarodka)

Milena przed zabiegami nie bierze się leków na rozrzedzenie krwi bo przy zabiegu może wystąpić krwotok ciężki do zatamowania

Smerfeta to do mnie pisałaś ?
 
Lemonnca - moze ja mojemu taki zestaw zapodam... Ja sie boje ze praca mojego meza ma wpływ na jakos nasienia.... Duzo i czeto nocki przeplatane dniami - w czwartek idzie do lekarza na rozmowe
 
Genna - no drogie. Ja płaciłam 50 zl za opakowanie na 10 dni

Emenems - Mòj też pracuje w systemie 4-ro brygadowym na zmiany. Też nocki itp, ale przyczyna była inna.... Poza tym prowadzimy bardzo zdrowy tryb życia - biegamy,pływamy, morsujemy. Zdrowa dieta ( schudliśmy po 20 kg) a mimo to wyniki były kiepskie.

Ja uciekam spać , bo już 20 h jestem na nogach.

Dobranoc
 
Lemonnca- my tam samo, moj maz ćwiczy od 20 lat, bardzo zdrowo je, tylko ze on teoretycznie pracuje jako kierowca i byloby ok, gdyby nie był jedyna osoba ktora ma przeszklenie praktycznie na każdym stanowisku i ostatnie np .3 miesiace pracował na noc z jedna nocka wolna w tygodniu - paranoja, wykorzystali go na maxa a on wykończony teraz.
Musi isc do lekarza cos z tym zrobic tak byc nie moze
 
reklama
Do góry