reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Progesteron miałam robiony w cyklu poprzedzającym iui, dokładnie 27 dc-wynik 51,46
Pocieszam się tylko właśnie tym ,że gdyby udało się naturalnie to przecież bez tych wszyskich leków wspomagających. Może moja doktor uznała wlaśnie , że bez dupka też będzie dobrze. Wszystko okaże się w piątek
 
reklama
Dzień doberek:)

Anabel imponujaca beta, gratuluje;))
Nati nie wiem czy doczytałaś ale jutro jade na rozpisanie leków:):)
Lena masz racje @ pinda jedna;)))))
Kasik Ty masz co 20 parę dni @ a ja co 30 parę, kurde już obliczyłam że nastepna @ będę mieć dopiero 5-6 kwiecień
 
Anabel
jestesmy rownolatkami(jakby sugerowac się nickiem) i to ze tobie się udalo za pierwszym razem jest nadzieją dla mnie, ze tez mi się uda. Z kolei ja mam drożny prawy jajowód :-) Czy ty oprocz tez niedroznosci masz cos jeszcze zdiagnozowane bo ja nie. Twój M jakie mial wyniki jesli mozna wiedziec. Tak bardzo wierze ze mi sie uda. Jutro dowiem sie czy niemam zadnej bakterii za tydzien rozpisanie leków i dzialamy, oczywscie jak organizm nie splata figla i owu bedzie z dobrego. Gdzie robiłas IUI?
 
Dziewczynki, ale się rozpisałyście.

Lena - pytałąm doktorka, ale niestety nie robi drożności - nie pomogę w tej kwestii, ja też robiłam w Pionkach bezpłatnie.

Ja powinnam mieć wizytę jutro o 18:15, ale dzisiaj byłam w Kościele na 16:30 i strasznie bolał mnie jajnik - tak bardzo, że pomyślałam, że chyba coś jest na rzeczy. ( Miesiąc temu spóźniłam się i już było po pęknięciu i teraz nie chciałam powtórki ) Pojechałam w ciemno do Dr i poczekał aż przyjmie ostatnią pacjentkę o 18:10 i zapytałam czy mogę wejść. Oczywiście przyjął mnie bez żadnego problemu. Okazało się, że mam duży pęcherzyk w prawym - 21 mm, który w każdej chwili może pęknąć. Dobrze, że pojechałam, jestem spokojniejsza teraz. No i zaczynam obserwację - jutro mam być o 7:45 rano, potem w razie czego wieczorem. Mam nadzieję, że pęknie i wszystko pójdzie dobrze.

Przepraszam, że tylko o sobie dziewczynki - musiałam się z Wami tym podzielić.

P.S - i jeszcze jedno nie wziął ode mnie żadnej kasy :-)
 
Monia 2702 - napisz kilka zdań w opisie o Twojej drodze do szczęścia - oczywiście, jak masz ochotę - zawsze można sobie zerknąć, jaka jest Twoja droga i łatwiej skojarzyć fakty:)
 
Jednak jest cos w tych naszych organizmach i psychice ze czujemy co sie w nas dzieje ewcia trzymam kciuki wielkie kciuki
To Twoje pierwsze iui? Przepraszam może już pisałaś ale tyle nas tu jest ze mi się juz miesza musze zacząć notatki robić ;)
 
Hej
Lena muszę czekać na transfer bo… wychodzi na to, że po prostu tak Gameta postępuje, że 2 mies po stymulacji zezwala na crio. Może i dobrze, niech moja flora bakteryjna dojdzie do siebie. Musisz faktycznie przemyśleć jak dalej działać. Osobiście uważam, że najlepiej jest działać w klinice leczenia niepłodności bo tam wszystko zrobią kompleksowo... ale wiadomo - to kosztuje:zawstydzona/y: Jeśli jednak miałabym szanse robić iui na NFZ to bym korzystała :tak:
Nati no to @ przyjdzie jak odstawisz dupka (nastąpi spadek PRG w organizmie i przyjdzie @) i tego się trzymajmy :tak:
Magda, dzięki, pięknie napisałaś
s030.gif

Kasik ale będą jaja jak herbatka płodności przyniesie naturalsa
e030.gif

Ladybea to w końcu brzuszek będzie szedł do przodu :-D
Queen niestety Kasik ma rację, najgorzej jest czekać na bete :baffled: ale są też plusy w tej całej zabawie w ivf - fajnie się śpi na relanium
g010.gif
Ja mojej teściowej też nie dorzucę do "wesołej wycieczki". Moja teściówka jest spoko

Witam nowe staraczki!!!
Monia lutke czy dupka nie zawsze trzeba brać. Zaleca się wtedy, gdy mamy za niski progesteron po owu. U mnie w klinice zawsze 3 dni po iui kazali badać poziom progesteronu we krwi + wykonywali usg by sprawdzić czy pękł pęcherzyk, bo jeśli zacznie się brać lutke/ dupka przed pęknięciem, to niestety powstają torbiele. Widzę, że naturalnie masz wysoki PRG więc pewnie dlatego nie dostałaś nic
Anabel to teraz czas na serduszko
s020.gif
:-D
 
Anabel ale piękna betka :-)

Smerfeta
w takie cuda to ja nie wierzę ale picie samej wody z cytryną i miodem przez 4 miesiące już mi się znudziło a zamawiałam akurat femifertil i ta firma sprzedaje te herbatki płodności więc wzięłam. Zaszkodzić nie zaszkodzą chyba a może pomogą na komóreczki :-)
 
reklama
Do góry