reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Pole obyś miała rację i Twoja reguła sprawdziła się też u mnie :tak::tak::tak:

Smerfeta ja też nie wiem ile będzie dojrzałych komórek z tych 3 kumulusów, nawet nie wiem czy będzie chociaż jedna :confused: A myślałam, że poprzednia sytuacja była tragedią a jak się okazuje może być też gorzej. Nie brałam pod uwagę, że nie będzie CO zapładniać tylko CZY się zapłodnią :-( A film taki sobie, szału nie ma. Jak dla mnie to ani to komedia ani romatyczna ale musisz wziąć poprawkę na mój dzisiejszy nastrój więc musisz sama się przekonać i ocenić :zawstydzona/y: Czuję się tak jak ostatnio czyli bliżej wieczora trochę gorzej. W drodze powrotnej jeszcze zakupy zaliczyliśmy ale tym razem firmowe, nie prywatne, później kino ale jak wróciliśmy z kina to zaczęło boleć. Nie brałam tabletki bo boli tylko jak wstaję lub zmieniam pozycję a tak jest ok. Jutro impreza, ciekawe czy będę mogła tańczyć. Jedno jest pewne wypiję jutro z radości lub smutku po telefonie od embriologa :zawstydzona/y::sorry2: Teoretycznie nie powinnam bo Unidox, który mam brać jeszcze 2 dni to antybiotyk ale nie umiem się bawić bez procentów i muszę się odstresować więc buteleczka wina pewnie pęknie ;-):-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki spieszę się donieść, że powróciła iskierka nadziei :-) Z 3 pobranych kumulusów były 3 dojrzałe komórki i 2 się zapłodniły :tak::tak::tak: Teraz modlę się, żeby ładnie się dzieliły i dotrwały do 5-tej doby :zawstydzona/y:
 
Kasik ekstra!!! To modlę się razem z Tobą :-) a nie ma szans by podali zarodki w 3 dobie? A z winkiem to dziś nie szalej, może troszkę mniej niż butelka? ;-)
 
Kasik yeeeee super!!!;))) no wreszcie iskierka nadziei, ale się cieszę i gratuluje Ci :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

dzisiaj idę na koncert kapeli Sztywny Pal Azji wow ale się cieszę, powspominam stare dobre czasy, upije się i zmieszam się z tłumem;):tak::-D:-) mam nadzieje że mnie nie podreptają. Glany mam już wypucowane hehehe
 
Kasik, cieszę się bardzo i wierzę również. Kciuki zaciskamy &&&&&
Enni, super sprawa z koncertem :-) Baw się dobrze.
I wrzucę zdjęcia i napiszę coś o porodzie, naprawdę... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Kasik po Twoich wieściach cały dzień chodzę uśmiechnięta :-D dobrej zabawy życzę
Enni zazdraszczam koncertu :tak: Swoje glany ostatnio zakładałam na grzyby hahaha :-D
Yoanna trzymam Cię za słowo i czekam na opowieści i foto

Miłej soboty dziewczyny!!!
 
Dziewczynni bardzo prosze was o wasze zdanie.Pisalam tu kiedys juz,teraz jestem na etapie 5 dni po 3iui.
Chodzi mi o to ze nastepnego dnia po iui mialam plamienie brazowe,no ale to dopuszczalne, ale od 3 dni boli mnie macica i jajniki tez sa bardzo odczuwalne,zazwyczaj czulam jakies klucia,ale teraz mam wrazenie jakby mnie ktos skopal,wszystko takie nabrzmiale jak przy stymulacji,
Boli nawet jak sie miesnie przy siusianiu rozluzniaja,albo jak usiade na twardym czy kichne.
Jesli mialyscie podobnie prosze napiszcie mi,bo juz wacham sie czy nie zadzwonic do kliniki,bo wspominali ze w razie boli dzwonic, ale nie wiem czy o takie bole im chodzi.I owawiam sie zapalenia macicy,a wiem ze to mozliwe.
 
Kasik, super wieści, często tak jest, że wydaje nam się że poszło źle, a tutaj taka niespodzianka :tak:cały czas kciukasy &&&&&
Smerfeta, w sumie bolało trochę jak mnie przywieźli na salę, a później już coraz mnie, dzisiaj trochę coś tam czuję, ale taki chyba tylko dyskomfort, pewno gdyby nie to, że jesteśmy wyczulone na wszystko to powinnam powiedzieć, że jest super.
Teraz za tydzień pójdę na kontrolę do gina i mam nadzieję, że to już będzie załatwione...
Kara przykro mi ja Ci nie pomogę...
Enni też zazdroszczę, ostatnio nawet się zastanawiam czy nie kupić sobie martensów za kostkę, bo stwierdziłam że to były naprawdę fajne buty, a może jeszcze poszukam u rodziców moich starych ;-)
 
reklama
Kasik wlazlam tu dzisiaj zaraz jak przyjechałam, dla Ciebie.
Wiesci super, bez porównania z poprzednim zabiegiem.
Baaaardzo sie cieszę, ale kciukow nie puszczam!
 
Do góry