reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Mi wyszło w antykoagulancie toczniowym tak LA1 38,4 i PTT-LA 35,7 jest napisane , że wynik ujemny nie wiem czy to dobrze czy źle będę dopiero te wyniki konsultować z lekarzem.
Mamy podobnie. Niby mam napisane, ze górna granica normy to 40.
Myśle, ze bez lekarstw się nie obędzie
 
reklama
Należy nam się w końcu gdzieś pojechać, odpocząć i naładować baterię 😀 nieważne czy może, góry, czy jeziorko. Ważne że urlop 😃 ja zaczynam 28 czerwca dwa tygodnie, już przebieram nogami a tu jeszcze miesiąc 😳😁
Dokładnie trzeba też mieć czas na wyluzowanie się za te wszystkie troski i przeżycia, których doświadczamy o Ty zaczynasz 28 czerwca a ja już będę po wyjeździe 27 czerwca mam urodziny akurat to taki weekendowy wypad urodzinowy☺️ Również życzę miłego wypoczynku Kochana 😘
 
Ohh to zbiorowe odpoczynki się szykują!! Super ;)
My na początku czerwca uciekamy w góry, do Zakopanego ⛰
Musiałam się zaopatrzyć w lodówkę i termometr żeby przewieźć leki do stymulacji 🙈🙈
Miłego wypoczynku ☺️ Mi też się marzą góry ale zimą bo latem już byłam ☺️ A to będziesz podróżować z lodóweczką ale dobrze , że jest jakieś rozwiązanie żeby nie rezygnować z urlopu ☺️
 
reklama
Do góry