reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
W mojej klinice w Bydgoszczy. Tam są obowiązkowe. Ja jako pacjent płaciłam 90 zł a mąż robił jako " nie pacjent" tak dla siebie to płacił 150 zł.
Ale z tego co wiem to w każdym mieście laboratoria robią takie badania, napewno diagnostyka. Różni się tylko cena
 
Kochana trzymam kciuki. Musi być dobrze. Musi!! Zmienił Ci leki do drugiej stymulacji czy dołożył tylko?
Oby!! :)
Zmienil od 1 cyklu dnia biorę przez 21 dni tabletki, od 15 dnia gonaoepthyl, od 1 dnia nowego cyklu dokladam gonal plus menopur.
Wcześniej mialam Gonal od 2 dc i cetrodite od 6 dc i inne dawki gonalu
 
Dziewczyny,
Jestem po wizycie u lekarza.. Powiedział ze biorac pod uwage badania amh itp moj organizm zareagowal nieprzewidywalnie i zaskakujaco na podane leki do stymulacji. Mowil tez ze jesli punkcja jest tak wczesnie a ja mialam 9 dzien cyklu to czesto tak bywa, a przedłużyc o no dwa dni sie nie dalo...
A teraz ruszam z dlugim protokolem, od 1 dnia cyklu tabletki anty a potem jeszcze wiecej zastrzykow:)
Mam nadzieje ze sie uda ale nie nastawiam sie zbyt pozytywnie bo boje sie kolejnej porazki a tez zdaje sobie sprawe ze nawet jesli jajeczka beda ok to jeszcze kolejny etap moze sie nie udac jak to czy w ogóle sie zaplodnia lub czy zrobia sie z zaplodnionych zarodki i na koncu czy w ogole dojdzie do zagniezdzenia...
Bądź dobrej mysli.. jest ogrom niewiadomych, ale wszystko przetrwamy :)
 
reklama
Do góry