reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dzisiaj jak ochlonelismy to juz podjelismy decyzje ze jednak uda nam sie jeszcze raz podejść do stymulacji i sprobujemy, mam nadzieje ze lekarz dobierze inne leki i jakies jajeczka sie beda nadawac.. Najwyzej bedziemy miec opoznienie w wykonczeniu mieszkania, ale co tam dla mnie to nie jest wazne :) Jak nie to odczekamy troche uzbieramy kase i rzeczywiscie ta adopcja zarodka.
Ale mam wielka nadzieje ze sie uda wyhodowac zarodki bo potem tez niewiadomo czy w ogole bedzie implantacja.. Ehhh.. Najgorsze ze lekarz wczesniej mial pozytywne podejście i mowil ze daje duze szanse, ale jednak chyba to niskie Amh jest duza przeszkodą :(
przykro mi strasznie, a czym byłaś stymulowana? Jak długo przed stymulacją brałaś koenzym Q10?
 
Dzisiaj jak ochlonelismy to juz podjelismy decyzje ze jednak uda nam sie jeszcze raz podejść do stymulacji i sprobujemy, mam nadzieje ze lekarz dobierze inne leki i jakies jajeczka sie beda nadawac.. Najwyzej bedziemy miec opoznienie w wykonczeniu mieszkania, ale co tam dla mnie to nie jest wazne :) Jak nie to odczekamy troche uzbieramy kase i rzeczywiscie ta adopcja zarodka.
Ale mam wielka nadzieje ze sie uda wyhodowac zarodki bo potem tez niewiadomo czy w ogole bedzie implantacja.. Ehhh.. Najgorsze ze lekarz wczesniej mial pozytywne podejście i mowil ze daje duze szanse, ale jednak chyba to niskie Amh jest duza przeszkodą :(
Jeśli lekarz miał dobre podejście i widział amh to bym nie traciła nadziei. Mieszkanie zawsze z czasem sobie wykonczycie, lepiej spać w trójkę na materacu dmuchanym niż we dwoje na wielkim łóżku :)
 
hejka, u mnie same dobre wiadomości, wygląda na to że będzie chłopiec, ściany już mogę powoli malować 🙂 maleństwo ma już 150 gram i pięknie się rozwija. Biorę suplementy, kontroluje ciśnienie i wszystko idzie w dobrym kierunku . Do tego przeszłam na zwolnienie więc będę miała więcej czasu żeby skupić się na swojej formie.
159gram toż to już wielki człowiek :D super!
 
O i to jest dobre nastawienie 😊 Trzymam kciuki już teraz ✊✊ Pamiętaj ten co wlaczy ciągle zawsze zwycięży. A jeśli mogę spytać jakie masz AMH ? Pewnie już tu pisałaś ale zapomniałam ... przepraszam
Z tym nastawieniem to jeszcze nie do konca bo jeszcze mam zle myśli ale musze cos zrobic, dopoki nie dostanę diagnozy o calkowitej bezpolodnosci to musze jakos zawalczyc:) a Amh mam 1,29 tylko
 
przykro mi strasznie, a czym byłaś stymulowana? Jak długo przed stymulacją brałaś koenzym Q10?
Gonal i cetrotide, a koenzym biore jakies moze 3 mce, wlasnie zastanawiam sie nad jakas suplementacja lepsza, masz moze cos do polecenia, bo jeszcze nie czytalam dokladnie jak poprawic jakosc...
 
Jeśli lekarz miał dobre podejście i widział amh to bym nie traciła nadziei. Mieszkanie zawsze z czasem sobie wykonczycie, lepiej spać w trójkę na materacu dmuchanym niż we dwoje na wielkim łóżku :)
Dokladnie, wystarczy mi lazienka i kuchnia a moge zyc bez mebli😁 Lekarz tez mowil zaraz po punkcji jeszcze zanim byla informacja od embrologow ze sa za male te jajeczka, ze jesli sie nie uda to juz ma jakas koncepcje na przyszlosc, ze byc moze mialam za duza dawke tych zastrzykow a powinien inaczej do tego podejsc.. W zasadzie to juz zaraz po punkcji troche przyznal ze mogl inaczej podejsc do stymulacji jak sie okazalo ze te duze jajeczka sa puste.. Mam nadzieje ze rzeczywiscie teraz leki ktore zastosuje beda lepsze dla mnie
 
Ostatnia edycja:
Z tym nastawieniem to jeszcze nie do konca bo jeszcze mam zle myśli ale musze cos zrobic, dopoki nie dostanę diagnozy o calkowitej bezpolodnosci to musze jakos zawalczyc:) a Amh mam 1,29 tylko
No wiadomo to trzeba sobie wszystko pomału poukładać na spokojnie ale nie traćcie nadzieji . Uda Wam się ! Mieszkanie pomału sobie urządzicie później tak jak napisałaś a wiadomo rzeczy materialne nie są najważniejsze u nas też przydałaby się remont ale również przekładamy że względu że bardziej są potrzebne pieniądze na leczenie. Kosztuje to dużo wyrzeczeń ale warto. Będzie dobrze 😘 A co do AMH to jeszcze nie tragedia dziewczyny zachodzą w ciążę z jeszcze niższym i jest wszystko ok i tego się trzymaj 💪💪
 
reklama
Do góry