reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
U nas ta opieka i tak jest szeroka... Za granicą często nic się nie robi do 12 tygodnia ani USG ani leków gdy coś nie tak, nie robi się badań typu toxo czy podobnych. Ba, nawet rodzi się w domu a jak się kobietą decyduje na szpital to dwie godziny i do domu z maluchem. :)
Jeśli ufasz temu lekarzowi i chcesz czekać to po prostu ciesz się ciąża i tyle. Czas szybko minie ;) zobacz jak szybko te 7 tygodni minęło
Dziękuję Kochana 🤗
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak to najwazniejsze, serduszka są i wiem, że sobie poradzą❤❤. Najwyzej jeden bedzie chłopak większy, a mniejsza skromniejsza bedzie dziewczyna😂❤❤

Ciesz się kochana, że nie masz mdłości,
To prawda. Jeszcze zdążą przyjść do Ciebie 😂
No oczywiście super by było jak będzie parka ☺️ Ale jak każda z nas już nie marzy o płci tylko o tym żeby było wszystko dobrze ❤️
 
Ostatnia edycja:
Hej życzę powodzenia i zaciskam kciuki [emoji3590][emoji110][emoji110] ja akurat nie mam doświadczenia w in vitro pewnie tu ktoś się wypowie co wie więcej. Dużo też czytam inne fora i zdania są podzielone ale zauważyłam , że dużo kobiet decyduje się na 2 zardoki . Ale to tylko to co ja zauważyłam a sama tego nie przechodziłam to niech lepiej się wypowie ktoś bardziej doświadczony [emoji3526] Powodzenia [emoji847]
Dziękuję! :) Właśnie wiem, że zdania są podzielone...zobaczymy, mam nadzieję, że może akurat się uda i chociaż jeden ze mną zostanie [emoji847]
 
reklama
Do góry