reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej . Margaretk25 nie stresuj się choć łatwo się mówi będzie dobrze ważne , że serduszka biją ❤️❤️ Dobrze , że idziesz na wizytę do kliniki.

Ja wracam od lekarza też taka niby zaspokojona ale jednak 😁 mój lekarz nie zrobił mi USG bo stwierdził, że co tydzień to tak często nie można bo to jest zagrożenie no może coś w tym prawdy jest no ale mamy XXI wiek.....ale miałam badane ciśnienie , ważono mnie . Ginekolog stwierdził, że jeszcze nie jest źle z glukozą. Mam na następną wizytę zrobić toxo no i znowu morfologię. Jak myślicie to nie jest dziwne , że nie chciał mi zrobić USG ? Mówiłam , że się martwię czy jest tam Dzidziuś a on odpowiedział , że na pewno jest jak nic się nie dzieje najważniejsze, że nie krwawię a to że nie mam mdłości to dobrze bo tylko bym się męczyła. Badał mi ręcznie brzuch mówi że mięciutki to dobrze ☺️ no ale te USG .....następna wizytę mam 27 kwietnia
Ja miałam USG co trzy tygodnie. Nie wiem czemu dalej lekarze mówią bzdury, że częste USG szkodzi 🙄
Ja pewnie bym poszła do innego żeby zrobić to usg no ale to ja. 🤷‍♀️
 
reklama
Hej . Margaretk25 nie stresuj się choć łatwo się mówi będzie dobrze ważne , że serduszka biją ❤️❤️ Dobrze , że idziesz na wizytę do kliniki.

Ja wracam od lekarza też taka niby zaspokojona ale jednak 😁 mój lekarz nie zrobił mi USG bo stwierdził, że co tydzień to tak często nie można bo to jest zagrożenie no może coś w tym prawdy jest no ale mamy XXI wiek.....ale miałam badane ciśnienie , ważono mnie . Ginekolog stwierdził, że jeszcze nie jest źle z glukozą. Mam na następną wizytę zrobić toxo no i znowu morfologię. Jak myślicie to nie jest dziwne , że nie chciał mi zrobić USG ? Mówiłam , że się martwię czy jest tam Dzidziuś a on odpowiedział , że na pewno jest jak nic się nie dzieje najważniejsze, że nie krwawię a to że nie mam mdłości to dobrze bo tylko bym się męczyła. Badał mi ręcznie brzuch mówi że mięciutki to dobrze ☺️ no ale te USG .....następna wizytę mam 27 kwietnia

Tak to najwazniejsze, serduszka są i wiem, że sobie poradzą❤❤. Najwyzej jeden bedzie chłopak większy, a mniejsza skromniejsza bedzie dziewczyna😂❤❤

Ciesz się kochana, że nie masz mdłości,
To prawda. Jeszcze zdążą przyjść do Ciebie 😂
 
Tak to najwazniejsze, serduszka są i wiem, że sobie poradzą❤❤. Najwyzej jeden bedzie chłopak większy, a mniejsza skromniejsza bedzie dziewczyna😂❤❤

Ciesz się kochana, że nie masz mdłości,
To prawda. Jeszcze zdążą przyjść do Ciebie 😂
Może postaraj się znaleźć lekarza, który się styka z ciążami mnogimi, najlepiej z praktyką w szpitalu, gdzie chciałabyś rodzic. :)
 
Może postaraj się znaleźć lekarza, który się styka z ciążami mnogimi, najlepiej z praktyką w szpitalu, gdzie chciałabyś rodzic. :)
Tak będę musiała zrobić, dzięki dziewczyny... trochę się uspokoiłam... ważne, że 2 serduszka biją ❤❤ czekam do wtorku na wizytę w klinice... a jutro powinnam mieć powtórne badania toxo..
 
Ale tak sobie myślę gdyby coś naprawdę złego się działo to na pewno by też były plamienia lub mocne bóle brzucha ja nic takiego nie mam jak miesiaczka się skończyła to od tej pory nie widziałam kropli krwi. Próbuje siebie pocieszać ale to i tak działa na krótką metę . 🤔
też mi się wydaje że jakby coś złego się działo to byś czuła. Także spokojnie, napewno wszystko jest dobrze 😉
 
01.04: @izzy_j - histeroskopia diagnostyczna[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123][emoji256]
01.04: @OnaGośka - wizyta + USG[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
06.04: @Biedroneczka28 - transfer[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123][emoji256]
23.04: @kolor nadzieji - wizyta + USG[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
27.04: @OnaGośka - wizyta + USG[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]

11.20-04.21: @agawid - starania naturalne[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123][emoji256]


2021:

27.03: @PałkaZapałka - wstępny TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]
29-31.03: @Asia34 - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]
28.04: @Claudia2405 - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][EMOJI188]
21.06: @Adziunia - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]
20.07: @kolor nadzieji - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]
15.10: @dar20 - wstępny TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]

Kogoś dopisać?[emoji846]

" KTO NIE WALCZY[emoji123] TEN NIE NIAŃCZY!!![emoji3590]"
[emoji188][emoji64][emoji1768][emoji2963][emoji64][emoji188]

"Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam, a potem jeszcze chwilę... I kazdą kolejną też zaczekam!..."[emoji177][emoji188]

"Żyj i daj życie"[emoji3590][emoji188]

"Będzie dobrze. Teraz będzie najtrudniej, a potem będzie już dobrze."[emoji123][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji123]
 
reklama
Dziękuję 🤗 Teraz pozostaje czekać aż miesiąc prawie 😁 Lekarz sam wspomniał jak będzie coś się działo mam zaraz dzwonić . No już muszę się przestać tak się stresować bo wiadomo pierwsza ciąża to nie wiadomo czego się spodziewać itd. Wiem , że jak są częstsze USG to kobieta się staje spokojniejsza ale np. moja siostra która też mówi , że miała nie na każdej wizycie i też mówiła ,że częste USG nie jest dobre tak samo mówiła mojego narzeczonego bratowa . Nie wiem ja akurat jestem tego zdania że lepiej robić te USG. A ja nawet nie wiem czy jest ❤️ mam nadzieję że 27 kwietnia wszystko już pięknie zobaczę. Lekarz też mi w kartę ciąży wpisał 7 tydzień ciąży idzie według inseminacji a nie miesiączki .
U nas ta opieka i tak jest szeroka... Za granicą często nic się nie robi do 12 tygodnia ani USG ani leków gdy coś nie tak, nie robi się badań typu toxo czy podobnych. Ba, nawet rodzi się w domu a jak się kobietą decyduje na szpital to dwie godziny i do domu z maluchem. :)
Jeśli ufasz temu lekarzowi i chcesz czekać to po prostu ciesz się ciąża i tyle. Czas szybko minie ;) zobacz jak szybko te 7 tygodni minęło
 
Do góry