reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny, kolejna tym razem sąsiadka w ciąży.. już mam dość.. nie zazdroszczę ale powoli już siada mi głowa.
Doskonale znam to uczucie....ale głowa do góry . Pozwól sobie na chwilę słabości a potem wstań i walcz. Pomyśl sobie, że w końcu Ty powiesz "jestem w ciąży" . Mi też już powoli psychika siada ciągle płaczę choć nawet nie mam jeszcze wyniku bety no ale to już człowieka przerasta te pieniądze, nerwy itd. Lecz wierzę, że wszystko jest po coś i że te starania w końcu przyniosą efekt. ☺️
 
reklama
Do góry