reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Staram się myśleć pozytywnie ale wiecie strach ma większe oczy i wygrywa. Muszę czymś zająć głowę do tej 19 i może jakoś dotrwam.
A zdjęcie obowiązkowo pokaże[emoji846]
No tak, najtrudniejsze to czekanie 🙈 ale jeszcze 8h 40min i zobaczysz Maleństwo 😍 a co do brzuszka, to tez u mojej przyjaciółki było widać dopiero w 6 miesiącu ☺️
 
Dziewczyny która z Was miała laparoskopię z histeroskopią? Chciałabym usłyszeć kilka opinii, jak ogólnie sam zabieg, dojście do siebie itd. nigdy nie miałam żadnego zabiegu i nie ukrywam że zaczynam powoli się denerwować..
 
No właśnie z objawów niepokojących to chyba nic oprócz tego że to prawie 13 tydzień a mi brzucha jeszcze nie widać i nic na wadze nie przytyłam[emoji51]
Ja przytyłam dopiero tuż przed 7 miesiącem także z tyciem nie ma reguły. Z brzuchem też, ja miałam szybko i teraz mam taki ze skarpetek nie założę a bratowa tydzień przed porodem spokojnie ogródek pielila bo brzuch jej nie przeszkadzał.
U mnie mdłości też były później a wymioty to się skończyły ok 20 tygodnia dopiero.
Każda ma inaczej i nie ma normy, dlatego ważne żeby się nie porównywać i nie porównywać sobie rozwoju płodów bo potem człowiek schizuje strasznie.
 
reklama
Do góry