reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny od rana spać nie mogę brzuch mnie z nerwów boli boje się dzisiejszego badania boje się że coś może być nie tak że dzidzia się źle rozwija[emoji17] a wizytę mam dopiero o 19[emoji24]
O rety. Ja też mam o 19 i się dowiem czy w ogóle coś się tam rozwija.
A który tydzień? Co to za badania? Nie martw się będzie dobrze :*

Miałaś jakieś objawy ciążowe? Mi się w ogóle nic nie dzieje. Trochę mnie piersi pobolewania a tak to nic zupełnie. Mdłości też nie mam
 
reklama
Ja dziś mam 12t5d i USG genetyczne.
Z objawów to na początku tylko lekkie pobolewanie brzucha później ból i nabrzmienie piersi i od 5-6 tygodnia uczucie mdłości bez wymiotów do ok 10t i przerwy tydzień i od 11t spowrotem wróciły mdłości ale jest dzień że jest ok a jest dzień że jest fatalnie i dużo sikam od początku oj dużo[emoji1787]
O rety. Ja też mam o 19 i się dowiem czy w ogóle coś się tam rozwija.
A który tydzień? Co to za badania? Nie martw się będzie dobrze :*

Miałaś jakieś objawy ciążowe? Mi się w ogóle nic nie dzieje. Trochę mnie piersi pobolewania a tak to nic zupełnie. Mdłości też nie mam
 
Dziewczyny od rana spać nie mogę brzuch mnie z nerwów boli boje się dzisiejszego badania boje się że coś może być nie tak że dzidzia się źle rozwija[emoji17] a wizytę mam dopiero o 19[emoji24]
Kochana wszystko będzie super dobrze 😉 nie denerwuj się bo i maleństwo jest niespokojne. Wiem że nerwy będą już zawsze, taki nasz urok 😛 ale postaraj się myśleć optymistycznie. Nie ma co zakładać czarne scenariusze na zapas. Tyle już przeszłaś, źle już było, teraz będzie tylko lepiej 😘
 
Dziewczyny od rana spać nie mogę brzuch mnie z nerwów boli boje się dzisiejszego badania boje się że coś może być nie tak że dzidzia się źle rozwija[emoji17] a wizytę mam dopiero o 19[emoji24]
Spokojnie, nerwy są normalne, ale na pewno wszystko jest pięknie 🙂 zobaczysz swojego maluszka pięknego i zdrowego w całej okazałości 🥰
 
No właśnie z objawów niepokojących to chyba nic oprócz tego że to prawie 13 tydzień a mi brzucha jeszcze nie widać i nic na wadze nie przytyłam[emoji51]
Moja koleżanka brzuch dostała dopiero ok 7 miesiąca 😉 na początku wręcz chudła zamiast tyc, mimo że odżywiala się według zaleceń lekarza. Synek urodzil się całkowicie zdrowy i ciąża też bez komplikacji więc to chyba nie ma reguły, tak jak różne są objawy ciąży tak ciąża to też indywidualna sprawa każdego organizmu. Nie ma schematu. 🙂
 
reklama
O rety. Ja też mam o 19 i się dowiem czy w ogóle coś się tam rozwija.
A który tydzień? Co to za badania? Nie martw się będzie dobrze :*

Miałaś jakieś objawy ciążowe? Mi się w ogóle nic nie dzieje. Trochę mnie piersi pobolewania a tak to nic zupełnie. Mdłości też nie mam
Na pewno się pięknie rozwija i rośnie, jak nie usłyszysz serduszka to też się nie martw, czasem 2 dni robią różnice 🙂
 
Do góry