reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Invicta robi test kasetowy a później na ostatniej wizycie monitoringu test wymazowy. Ja już na same testy wydałam 1200 zł ☹️
A jakie badania jeszcze trzeba mieć?
Dluga lista. Chyba dziewczyny wczesniej wklejaly liste wymaganych badan. Mysle, ze oprocz covida wszedzie jest standardowo. Jak znajde to moge pozniej wkleic zdjecie z lista badan. Mi chyba dr pisala na kartce
Widziałam listę i chcialam porównać z inna stąd pytanie :-)
 
reklama
Bardzo dobrze pamietasz:) z lekarza jestem zadowolona ogólnie, stanęło na 3 p odejściach AID , zlecił mi badania kariotypu i frax, w pierwszy dzień cyklu mam się zglosic po wynikach i jak będzie wszystko git to od razu będziemy podchodzić w tym danym cyklu do inseminacji. No właśnie wkurzają mnie te testy na covid bo chyba tylko oni tego wymagają ale to pewnie dlatego ze nabijaja sobie kasę bo zrobi się je u nich w lab.
Jutro odbieranie dawcy mamy 😃
Super 😃 zobaczysz jak to wszystko szybko zleci teraz. Mi do tej 3 próby moment poleciało. Ze mną też się umówił na 3 próby więc trzymam go za słowo że to będzie ostatni raz 😉😃 a masz wyznaczony termin na kolejną wizytę w klinice? Może się spotkamy 😉
 

Załączniki

  • IMG_1896.jpg
    IMG_1896.jpg
    64 KB · Wyświetleń: 37
  • IMG_1898.jpg
    IMG_1898.jpg
    76,4 KB · Wyświetleń: 37
Oooo jakbym siebie widziała[emoji846] kochana nie martw się kropeczek musi sobie znaleźć odpowiednie miejsce żeby się wtulić mnie też od 2 dpt bolało podbrzusze czasem kuly jajniki czasem takie cmienie jak na okres ale to normalne w tych dniach także spokojnie połóż się oddychaj i odpoczywaj jeśli czujesz dyskomfort to weź sobie nospe[emoji846] wszystko będzie dobrze wszystkie tu trzymamy za ciebie mocno kciuki[emoji110] a jeszcze mocniej za twojego wojownika albo wojowniczke[emoji123][emoji6]
Milo znac kogos kto zna ten strach. Troche mnie uspokoilas. Obys miala racje.
Dzieki wielkie 😘
A te bole ci potem minely? Bo mam je teraz tak falami. Zobaczymy jak bedzie jutro.
 
Super 😃 zobaczysz jak to wszystko szybko zleci teraz. Mi do tej 3 próby moment poleciało. Ze mną też się umówił na 3 próby więc trzymam go za słowo że to będzie ostatni raz 😉😃 a masz wyznaczony termin na kolejną wizytę w klinice? Może się spotkamy 😉
Prawdopodohnie będzie to 28 lub 30 listopad😃patrząc po moim cyklu :) no leci ten czas bardzo szybko wiec wierze, my my marne szanse z tego co lekarz mowil ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana więc zobaczymy jak to bedzie :) na kiedy Tobie monitoring przypada?
 
reklama
Cały czas mam jak np leżę i nie myślę to jest ok a jak nagle wstanę albo gwałtowniej na łóżku się przekrece to mnie zakuje jajnik albo zaboli podbrzusze ale po chwili przechodzi.
W 5 dpt cały dzień mnie bolał brzuch miałam skurcze i to był dzień w którym najbardziej mnie bolał brzuch i wieczorem miałam jednorazowe plamienie w kolorze jasnego różu w 6dpt był spokój i w 7dpt pobolewalo czasem podbrzusze i też miałam jednorazowe plamienie ale już w kolorze jasnobrązowym i już w następnych dniach pobolewalo czasem ale taki ból jakby mial za chwilę przyjsc @ ale się nie pojawil[emoji4] Więc wniosek taki że ból musi być bo się więzadła i macica przygotowuje do przyjęcia nowego życia, plamienia zwiastują implantację a bóle okresowe bliżej testowania kuszą do zrobienia testu a pozytywny test do zrobienia bety[emoji16]
U mnie jeszcze takim zwiastunem że prawdopodobnie się udało była szyjka macicy przy aplikacji luteiny wyczuwałam ja nisko i szybko stała się twarda i zamknięta była taka od chyba 2-3 dpt do 10dpt a później z dnia na dzień zaczęła się unosić dziś mam 13dpt i wyczuwam ja znacznie wyżej[emoji6]
Milo znac kogos kto zna ten strach. Troche mnie uspokoilas. Obys miala racje.
Dzieki wielkie [emoji8]
A te bole ci potem minely? Bo mam je teraz tak falami. Zobaczymy jak bedzie jutro.
 
Do góry