reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Nie sadzilam, że 3 próby dadzą nam podobna kwotę co in vitro, myślałam że inseminacja będzie nas dużo mniej kosztowala i cały czas mam ten dylemat w głowie ale może warto chociaż ten jeden raz spróbować i jeśli się nie uda to wtedy może spróbujemy in vitro, w praniu wiadomo jakie koszta wychodzą 😀nie spodziewałam się tego, tzn miałam świadomość ale nie aż tak, na inseminacje jeszcze jakoś na bieżąco człowiek odkłada na te wizyty itd a in vitro to dużo pieniędzy na raz praktycznie więc tylko i wyłącznie pieniadze blokują, zresztą jak tu pewnie wiekszosc ☺
No ja jestem w tej samej sytuacji. Kasa kasa..... Z drugiej strony jakby lekarz nie widział szans to by nie proponował inseminacji. Zawsze warto próbować a z czasem rozwiązanie problemów samo przyjdzie 😉
 
reklama
No ja jestem w tej samej sytuacji. Kasa kasa..... Z drugiej strony jakby lekarz nie widział szans to by nie proponował inseminacji. Zawsze warto próbować a z czasem rozwiązanie problemów samo przyjdzie 😉
Co racja to racja, moze i mała ale jest, zobaczę jeszcze co na wizycie powie lekarz, ale muszę być pozytywnej myśli. Byle to wszystko było nam wynagrodzone 🥰🥰
 
Teraz nie ma odwrotu, gratulacje:D Będzie piekny prezent na święta dla rodziny [emoji173] moi rodzice juz wiedza ale teściom i reszcie rodziny mamy zamiar powiedzieć właśnie w święta. Ja nie mam jak zrobić bety a na usg potwierdzające idę dopiero 27go listopada. Mam nadzieję że wszystko będzie okej i Tobie tez tego życzę.
Jestem przerazona[emoji51]
 
Jeśli o mnie chodzi to nie poddajemy się ale po długich rozmowach z mężem podjęliśmy decyzję że nie podchodzimy do 3 iui, potrzebujemy trochę odpoczynku i mentalnie szykujemy się do in vitro. Leczymy się w Bydgoszczy w Invicie , ostatnio jednak na drugim iui byliśmy w Gdańsku bo dr Augustyniak był chory i przybywał na kwarantannie, ale może już wrócił do pracy.
 
Jeśli o mnie chodzi to nie poddajemy się ale po długich rozmowach z mężem podjęliśmy decyzję że nie podchodzimy do 3 iui, potrzebujemy trochę odpoczynku i mentalnie szykujemy się do in vitro. Leczymy się w Bydgoszczy w Invicie , ostatnio jednak na drugim iui byliśmy w Gdańsku bo dr Augustyniak był chory i przybywał na kwarantannie, ale może już wrócił do pracy.
Wrócił 😉
 
Jeśli o mnie chodzi to nie poddajemy się ale po długich rozmowach z mężem podjęliśmy decyzję że nie podchodzimy do 3 iui, potrzebujemy trochę odpoczynku i mentalnie szykujemy się do in vitro. Leczymy się w Bydgoszczy w Invicie , ostatnio jednak na drugim iui byliśmy w Gdańsku bo dr Augustyniak był chory i przybywał na kwarantannie, ale może już wrócił do pracy.
Lekarz zaproponował wam in vitro czy sami podjęliscie taką decyzję? Z tego co widzę to jesteście kolejna para ktora leczy sie u dr Augustyniaka 😉
 
Lekarz zaproponował wam in vitro czy sami podjęliscie taką decyzję? Z tego co widzę to jesteście kolejna para ktora leczy sie u dr Augustyniaka 😉
Jeszcze tylko do szczescia nam brakuje tych "trafionych" Par :D
Dar20 rozumiem że wasze nasienie a nie dawcy? Jakie macie przeciwnosci?
A myślała któraś z Was wcześniej o klinice Zdrówko? Byliśmy na jednej wizycie ale Pani doktor nam się wydała "naciagaczka" I trochę wjeżdżala na ambicje mojego męża że woli AID niż in vitro ze swojego plemniora, chore ale macie moze jakieś zdanie na ich temat? Bo im bliżej tym więcej pytań i mniej odpowiedzi 😃🧐
 
Dziekuje[emoji3590] ja rodzicom i siostrze powiedziałam w niedzielę bo jechałam na obiad do nich i chciałam mieć ten stres za sobą ale zastrzegłam żeby nikomu nie mówili bo to dopiero początek i niewiadomo jak będzie dalej i jak wracaliśmy do domu to mąż stwierdził żeby jego rodzicom też powiedzieć a że mieszkają obok nas to on chodząc do nich też by nie mógł wytrzymać w stresującym napięciu[emoji1787] a reszcie rodziny też powiemy na święta o ile rząd pozwoli na rodzinne zgromadzenia[emoji12]
Teraz nie ma odwrotu, gratulacje:D Będzie piekny prezent na święta dla rodziny [emoji173] moi rodzice juz wiedza ale teściom i reszcie rodziny mamy zamiar powiedzieć właśnie w święta. Ja nie mam jak zrobić bety a na usg potwierdzające idę dopiero 27go listopada. Mam nadzieję że wszystko będzie okej i Tobie tez tego życzę.
 
Jeszcze tylko do szczescia nam brakuje tych "trafionych" Par :D
Dar20 rozumiem że wasze nasienie a nie dawcy? Jakie macie przeciwnosci?
A myślała któraś z Was wcześniej o klinice Zdrówko? Byliśmy na jednej wizycie ale Pani doktor nam się wydała "naciagaczka" I trochę wjeżdżala na ambicje mojego męża że woli AID niż in vitro ze swojego plemniora, chore ale macie moze jakieś zdanie na ich temat? Bo im bliżej tym więcej pytań i mniej odpowiedzi 😃🧐
Ja trafiłam do Invicty ze względu na możliwość dojazdu, ok 60 km od mojego miejsca zamieszkania więc w miarę blisko. Do mojego lekarza trafiłam przez przypadek, później przeczytałam opinie o nim i chyba dobrze trafiłam 🙂 nie myślę żeby zmieniać klinikę ani lekarza. A jeśli chodzi o panią doktor to zachowała się bardzo nieprofesjonalnie. My też korzystamy z nasienia dawcy i mąż ani razu nie pomysł że to nie będzie jego dziecko. Co za bezczelny tekst z jej strony. 😤
 
reklama
13.11: @Tysiajm08 - monitoring przed 2 IUI[emoji110][emoji123][emoji123]
14.11: @Tysiajm08 - 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
14.11: @eij - monitoring przed 3 AID[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
14.11: @kaapo - 2 monitoring przed IVF[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
16.11: @izzy_j - 1 monitoring przed IVF[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
16.11: @AnnMaDykes - monitoring przed 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
17.11: @Justyna34 - 1 BETA[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
18.11: @eij - 3 AID[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
19.11: @kolor nadzieji - 1 USG[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
19.11: @kaapo - wstępny termin PUNKCJI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
19.11: @AnnMaDykes - wstępny termin 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
26.11: @izzy_j - wstępny termin TRANSFERU[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]

2020:
20.10: @Lena3386 - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]
13.12: @ola32 - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]

2021:
18.02: @Motylkowo - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]
27.03: @PałkaZapałka - wstępny TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]
13.04: @Asia34 - wstępny TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]
21.06: @Adziunia - TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]

Kogoś dopisać?[emoji846]

" KTO NIE WALCZY[emoji123] TEN NIE NIAŃCZY!!![emoji3590]"
[emoji188][emoji64][emoji1768][emoji2963][emoji64][emoji188]

"Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam, a potem jeszcze chwilę... I kazdą kolejną też zaczekam!..."[emoji177][emoji188]

"Żyj i daj życie"[emoji3590][emoji188]

"Będzie dobrze. Teraz będzie najtrudniej, a potem będzie już dobrze."[emoji123][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji123]
 
Ostatnia edycja:
Do góry