reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ej dziewczyny, przed chwila zaczelo mnie cos bolec w podbrzuszu. Raz tak bardzo mocno punktowo 😞 w sobote byl transfer. Chyba nic z tego
Kochana, proszę Cię nie nastawiaj się negatywnie. Ja wiem że stres jest ogromny, dopóki nie zobaczysz wyniku bety nie przesadzaj o niczym. Dbaj o siebie, wypoczywaj, zdrowo się odżywiaj. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz 🙂
 
reklama
Są bardzo duże rozbieżności w cenach z tego co widzę, każda klinika życzy sobie testy na covid co chwile?
U nas nie trzeba robic testow na covid. U nas pukcja plus transfer swiezego zarodka wyszedl 1500, bo dostalismy dofina nsowabie 5tys. Plus leki moze 1tys pluz kolejny 1tys na badania.
 
Kochana, proszę Cię nie nastawiaj się negatywnie. Ja wiem że stres jest ogromny, dopóki nie zobaczysz wyniku bety nie przesadzaj o niczym. Dbaj o siebie, wypoczywaj, zdrowo się odżywiaj. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz 🙂
Jeszcze tydzien trzeba wytrzymac.
Dzieki wielkie 😘 juz przestalo, ale ciekawe po co taki skurcze. No nic. Nie mamy juz na to wplywu niestety
 
A mogę wiedzieć jakie badania wstępne są obowiązkowe przed in vitro ?
Dluga lista. Chyba dziewczyny wczesniej wklejaly liste wymaganych badan. Mysle, ze oprocz covida wszedzie jest standardowo. Jak znajde to moge pozniej wkleic zdjecie z lista badan. Mi chyba dr pisala na kartce
 
Jeszcze tydzien trzeba wytrzymac.
Dzieki wielkie 😘 juz przestalo, ale ciekawe po co taki skurcze. No nic. Nie mamy juz na to wplywu niestety
Dokładnie, zrobiłaś wszystko co w Twojej mocy żeby kropek rozgościł się w brzuszku jedyne co możesz teraz zrobić to cierpliwie czekać🙂 wierzę że za tydzień będą dobre wieści 😃
 
Miałaś już wizytę lekarską? Coś mi się kojarzy że pod koniec października miałaś mieć wizytę u Dr Augustyniaka, mam rację czy coś mi się pomyliło? 😉
Bardzo dobrze pamietasz:) z lekarza jestem zadowolona ogólnie, stanęło na 3 p odejściach AID , zlecił mi badania kariotypu i frax, w pierwszy dzień cyklu mam się zglosic po wynikach i jak będzie wszystko git to od razu będziemy podchodzić w tym danym cyklu do inseminacji. No właśnie wkurzają mnie te testy na covid bo chyba tylko oni tego wymagają ale to pewnie dlatego ze nabijaja sobie kasę bo zrobi się je u nich w lab.
Jutro odbieranie dawcy mamy 😃
 
reklama
Oooo jakbym siebie widziała[emoji846] kochana nie martw się kropeczek musi sobie znaleźć odpowiednie miejsce żeby się wtulić mnie też od 2 dpt bolało podbrzusze czasem kuly jajniki czasem takie cmienie jak na okres ale to normalne w tych dniach także spokojnie połóż się oddychaj i odpoczywaj jeśli czujesz dyskomfort to weź sobie nospe[emoji846] wszystko będzie dobrze wszystkie tu trzymamy za ciebie mocno kciuki[emoji110] a jeszcze mocniej za twojego wojownika albo wojowniczke[emoji123][emoji6]
Ej dziewczyny, przed chwila zaczelo mnie cos bolec w podbrzuszu. Raz tak bardzo mocno punktowo [emoji20] w sobote byl transfer. Chyba nic z tego
 
Do góry