reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziewczyny podpowiedzcie mi czy ktorejs z Was udało się uzyskać jakaś refundacje na in vitro? Bo mamy wizytę niedługo z monitoringiem do AID a jak sobie to wssystko podliczyłam to koszta wyjdą przy 3 inseminacjach wieksze niż in vitro ma to wychodzi... Milion testów na covid itd... Nie wiem, w kropce jesteśmy czy od razu nie podejść do IV bo po 3 AID już nas nie będzie na to stać. Podpowiedzcie, nam każdym kroku myślę że robię źle, chce spróbować, nie wiem może chociaż raz?
Kolorek gratulacje 🎉🎊śledzę i trzymam kciuki za Nas wszystkie 🥰
Ja miałam ten sam dylemat. Zdecydowaliśmy się z mężem podejść do 3 AID. Porozmawiaj z lekarzem co on wam radzi. Każdy przypadek jest inny. My korzystamy z nasienia dawcy i lekarz radzi nam spróbować bo jak on to powiedział, tylko trochę szczęścia brakuje 😉
 
reklama
Kolorki piękna beta, zaraz powinno być widać zarodek w pęcherzyku :)
Nie przerażaj się bo teraz stresu i tak będzie co nie miara do dnia aż małe będzie z wami na świecie :D
 
Ekscytujący to będzie napewno dla mnie i wszystkich forumowych cioć bo pewnie będziecie tu czekać na zdjęcie malucha a właściwie na tą malutka kropeczke w otoczce[emoji16]
Wizytę mam o 7:15 więc długo nie będzie trzeba czekac[emoji12]
Ale tym razem niech to będzie taki super ekstra pozytywny i ekscytujący stres [emoji2]
 
Ekscytujący to będzie napewno dla mnie i wszystkich forumowych cioć bo pewnie będziecie tu czekać na zdjęcie malucha a właściwie na tą malutka kropeczke w otoczce[emoji16]
Wizytę mam o 7:15 więc długo nie będzie trzeba czekac[emoji12]
No oczywiście, od samego rana ciocie będą w gotowości 😍
 
Ej dziewczyny, przed chwila zaczelo mnie cos bolec w podbrzuszu. Raz tak bardzo mocno punktowo 😞 w sobote byl transfer. Chyba nic z tego
 
Ekscytujący to będzie napewno dla mnie i wszystkich forumowych cioć bo pewnie będziecie tu czekać na zdjęcie malucha a właściwie na tą malutka kropeczke w otoczce[emoji16]
Wizytę mam o 7:15 więc długo nie będzie trzeba czekac[emoji12]
Pewnie wrzucaj zdjecie swojego maluszka w otoczce. Wszystkie powinnysmy sie oswajac z takimi zdjeciami ☺❤
 
reklama
Do góry