reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Gratulacje!!! I kciuki za piękny przyrost
Już wam pisze kochane już już[emoji1787][emoji1787][emoji1787]

254,58 beta a progesteron 13 ale nim mam się nie martwić bo to mój naturalny.
Rozmawiałam już z lekarzem mam powtórzyć w poniedziałek i odrazu wypisał mi receptę na dalsze leki i dołożył duphaston[emoji16] mąż przeszczęśliwy bo lekarz ciążę potwierdził[emoji3059]
 
Cudownie;) czyli kolejny przykład na to, że in vitro załatwia wszystkie problemy :) gratulacje!
Już wam pisze kochane już już[emoji1787][emoji1787][emoji1787]

254,58 beta a progesteron 13 ale nim mam się nie martwić bo to mój naturalny.
Rozmawiałam już z lekarzem mam powtórzyć w poniedziałek i odrazu wypisał mi receptę na dalsze leki i dołożył duphaston[emoji16] mąż przeszczęśliwy bo lekarz ciążę potwierdził[emoji3059]
:)
 
@Justyna34 Kochana czekam na wieści z zacisnietymi ✊✊
Jestem juz po! Jedna blastka juz ze mna, druga blastka do mrozenia, a 3 przestaly sie dzielic i nie wiadomo czy przetrwaja. Mam sie dowiadywac w poniedzialek.
Kazali mi testowac w kolejna srode. Nic mi o becie nie mowili.
Ale widzialam kropka na usg juz we mnie. Chce, zeby ze mna zostal!!
 
reklama
Jestem juz po! Jedna blastka juz ze mna, druga blastka do mrozenia, a 3 przestaly sie dzielic i nie wiadomo czy przetrwaja. Mam sie dowiadywac w poniedzialek.
Kazali mi testowac w kolejna srode. Nic mi o becie nie mowili.
Ale widzialam kropka na usg juz we mnie. Chce, zeby ze mna zostal!!
Na pewno zostanie. Jakiej klasy zarodek?
 
Do góry