reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Nie bój się , nasienia nikt nie pomyli😉 zresztą przed zabiegiem sprawdzasz dane z filoki czy się zgadzają. Ja miała tylko zastrzyk Ovitrelle na pęknięcie, luteiny nie miałam ani żadnych wspomadaczy po zabiegu
Ja nie sprawdzałam ale zawierzylam na słowo, że to jest to, co miałam dostać. Za to musiałam się przedstawić pani z drugiej strony okienka i we dwie panie sprawdzały dane i podały odpowiednią rurkę.
 
Ja nie sprawdzałam ale zawierzylam na słowo, że to jest to, co miałam dostać. Za to musiałam się przedstawić pani z drugiej strony okienka i we dwie panie sprawdzały dane i podały odpowiednią rurkę.
Mi lekarz przed podaniem nasienia pokazał fiolkę i kazał przeczytać dane czy sie zgadzają
 
Wysoka to może też oznaczać bliźniaki. U mnie 9 dpt dwóch zarodków 286. I 13 grudnia te dwa zarodki skończą 3 lata [emoji3531][emoji3531]
Ja nie mam żadnych zupelnie symptomów ani zmian w apetycie ani bóli, nic kompletnie. Ciaza się przez to wydaje dosyć abstrakcyjna. Czekam tylko od bety do bety czy jeszcze jest :-) myślicie że może być coś takiego jak za wysoka beta? 10 dpt miałam ponad 400. Naczytalam się oczywiscie,ze wysoka beta to też niedobrze wiec teraz mam paranoję ze coś może być nie tak. Okropne to jest ze stres się nigdy nie kończy...
 
reklama
Do góry