reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
ja też już nie mogę doczekać się piątku i bety ( chociaż strach jest wielki). Miejmy nadzieje, że szybko minie tydzień i będziemy świętować dobre wiadomości.
Życzę Wam z całego serca żeby to był piękny piątek. Potrzeba nam dobrych wieści na koniec tego roku 👍💪
 
reklama
Poprostu emocje wzięły górę i moja cierpliwość puscila lejce ale zaraz wypije herbatkę położę się do łóżeczka i zapomnę o tym co zrobiłam a od jutra piątek będzie już coraz bliżej[emoji4] dam radę nie poddam się musi być dobrze[emoji3590]
Rozumiem Cię bardzo dobrze 😉. Z reguły jestem osobą konsekwentną i cierpliwą ale w przypadku testowania odbiera mi rozum i robię siłacze mimo że wiem że 8 dni po inseminacji to jeszcze za wcześnie, i sama nie wiem czego tam szukam 😄 polecam herbatkę z cytrynka 😃
 
Ja zawsze wszystkie cykle byłam cierpliwa i nigdy przed @ nie robiłam testów bo bałam się rozczarowan. Dopiero jak @ się spóźniał ok tygodnia to sięgałam po test ale nigdy pozytywu nie było. A tym razem niewiem co mi odbiło poprostu glupiutko zrobiłam[emoji12]
Rozumiem Cię bardzo dobrze [emoji6]. Z reguły jestem osobą konsekwentną i cierpliwą ale w przypadku testowania odbiera mi rozum i robię siłacze mimo że wiem że 8 dni po inseminacji to jeszcze za wcześnie, i sama nie wiem czego tam szukam [emoji1] polecam herbatkę z cytrynka [emoji2]
 
Ja zawsze wszystkie cykle byłam cierpliwa i nigdy przed @ nie robiłam testów bo bałam się rozczarowan. Dopiero jak @ się spóźniał ok tygodnia to sięgałam po test ale nigdy pozytywu nie było. A tym razem niewiem co mi odbiło poprostu glupiutko zrobiłam[emoji12]
No powiedzmy sobie szczerze, czasami nas ponosi 😄😉 ale co by się nie działo nie możemy się zniechęcać i wątpić że w końcu się uda 🙂
 
Kiedyś ktoś mi powiedział że przez blokade w głowie można mieć problemy z zajściem w ciąże. Co o tym myślicie? Ostatnio jestem w okropnym stanie psychicznym. Ciągle rycze, na nic nie mam ochoty, a o wstaniu z łóżka nie mowiąc. Nie mam pojęcia co się ze mną dzieje. Od kilku miesięcy miałam takie wahania ale teraz to trwa już od 2 tyg. Już nie daje sobie rady, jestem załamana;(
 
Kiedyś ktoś mi powiedział że przez blokade w głowie można mieć problemy z zajściem w ciąże. Co o tym myślicie? Ostatnio jestem w okropnym stanie psychicznym. Ciągle rycze, na nic nie mam ochoty, a o wstaniu z łóżka nie mowiąc. Nie mam pojęcia co się ze mną dzieje. Od kilku miesięcy miałam takie wahania ale teraz to trwa już od 2 tyg. Już nie daje sobie rady, jestem załamana;(

Mój ginekolog tez tak mówił, koniecznie porozmawiaj z psychologiem. To na prawdę bardzo pomaga.
 
Kiedyś ktoś mi powiedział że przez blokade w głowie można mieć problemy z zajściem w ciąże. Co o tym myślicie? Ostatnio jestem w okropnym stanie psychicznym. Ciągle rycze, na nic nie mam ochoty, a o wstaniu z łóżka nie mowiąc. Nie mam pojęcia co się ze mną dzieje. Od kilku miesięcy miałam takie wahania ale teraz to trwa już od 2 tyg. Już nie daje sobie rady, jestem załamana;(
Mam tak często. Fala deprechy trwa po miesiąc potem przechodzi i znów...
 
reklama
Do góry