reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Cześć Dziewczyny, byłam tu ostatnio 2 miesiące temu, przeszłam 3 iui i zrobiłam sobie 2 miesiące przerwy żeby przygotować się przed in vitro. Staramy się z mężem już 2 lata, ja mam 33 lata mąż 34.
Jutro mam umówiona wizytę w invicie ale dzieje się coś lekko dziwnego, okres mi się spóźnia już 2-3 dni a na wizytę przed in vitro pierwsza trzeba isc w 1-5 dniu cyklu... A że wizyta jutro a ja jeszcze nie dostałam okresu to pojechałam i od niechcenia zrobiłam test ciążowy i są dwie kreski, jedna blada ale jest... Nie wiem czy mam się cieszyć... Jutro pójdę na wizytę, czy lekarz może powiedzieć coś czy jestem w ciąży przez usg czy niczego nie będzie widać. W ogóle w to że jestem w ciąży wierzę w 1 %. Jeżeli by tak było to napisze wam tu... Zobacz załącznik 1196069
zgadzam się z dziewczynami, kreska jest bardzo widoczna. Leć jutro na betę ;)
 
Nie robię sikaczy już[emoji17] czekam do piątku wiem będzie ciężko ale trudno sama sobie to skomplikowalam
I prawidłowo 👍 niepotrzebnie sie nakrecasz negatywnie. Rozumiem że chciałaś zrobić test żeby pojawiła się minimalnie blada druga kreska żeby dać Ci jak najszybciej nadzieję że się udało. Szukamy jakiegokolwiek punktu zaczepienia, czegokolwiek, nawet minimalnego znaku żeby tylko potwierdzic dobre wieści. Sama tak robiłam 😉ale nie trać wiary że wszystko będzie pięknie, a do piątku tylko 4 dni, patrząc na ten cały proces który przeszłaś, wizyty, badania, monitoringi co tą są te 4 dni 😃
 
Poprostu emocje wzięły górę i moja cierpliwość puscila lejce ale zaraz wypije herbatkę położę się do łóżeczka i zapomnę o tym co zrobiłam a od jutra piątek będzie już coraz bliżej[emoji4] dam radę nie poddam się musi być dobrze[emoji3590]
I prawidłowo [emoji106] niepotrzebnie sie nakrecasz negatywnie. Rozumiem że chciałaś zrobić test żeby pojawiła się minimalnie blada druga kreska żeby dać Ci jak najszybciej nadzieję że się udało. Szukamy jakiegokolwiek punktu zaczepienia, czegokolwiek, nawet minimalnego znaku żeby tylko potwierdzic dobre wieści. Sama tak robiłam [emoji6]ale nie trać wiary że wszystko będzie pięknie, a do piątku tylko 4 dni, patrząc na ten cały proces który przeszłaś, wizyty, badania, monitoringi co tą są te 4 dni [emoji2]
 
reklama
Do góry